پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          29 شهریور 1399 - 19 September 2020


مدیر کل دفتر ارتباط جامعه با صنعت وزارت علوم با اشاره به اینکه به دلیل کرونا پروژه های ارتباط با صنعت دانشگاه ها متوقف نمی شود، گفت: قرارداد تنظیم شده میان طرفین در واقع یک تعهد حقوقی است.

پرتال دانشگاهی به نقل از محمدسعید سیف در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به این سوال که تکلیف پروژه ها و قراردادهای ارتباط با صنعت دانشگاه ها با توجه به شرایط کرونایی و محدودیت های موجود چیست، اظهار کرد: پروژه های ارتباط با صنعت دانشگاه ها، تعهداتی را شامل می شود که باید در سال جاری اجرایی شود.

مدیر کل دفتر ارتباط جامعه با صنعت وزارت علوم افزود: البته چه از بعد کارفرمایی و چه از سوی مجریان پروژه ها مشکلاتی بر سر راه قراردادها و اجرایی شدن آن ها وجود دارد که در این خصوص باید مذاکراتی صورت گیرد. این مذاکرات باید صورت گیرد چرا که شاید لازم باشد در هزینه ها تجدید نظری صورت گیرد و یا از لحاظ زمان بندی تغییراتی در آن اعمال شود.

سیف ضمن تاکید بر اینکه پروژه های ارتباط با صنعت دانشگاه ها در هر صورت متوقف نمی شود، خاطرنشان کرد: قرارداد تنظیم شده میان طرفین در واقع یک تعهد حقوقی است و باید اجرایی شود.

وی در ادامه افزود: دانشگاه ها در این جهت که پروژه ها در شرایط کنونی به خوبی جلو برود، تمهیداتی را در نظر گرفته اند، از جمله اینکه برای استقرار محققان و پژوهشگران در دانشگاه تدابیری را اندیشیده اند و از طرفی شرایط را برای حضور آن ها در آزمایشگاه ها و کارگاه ها فراهم کرده اند.

مدیر کل  دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم با اشاره به نامه معاون اول رئیس جمهور در خصوص تسهیل در پروژه های ارتباط با صنعت در شرایط کرونایی گفت: ۳ ماه گذشته معاون اول رئیس جمهور در نامه ای به دستگاه ها و وزارتخانه ها تاکید کردند که با توجه به شرایط کرونایی از لحاظ زمان و هزینه در قراردادهای ارتباط با صنعت تجدید نظر شود. در این مدت برخی دستگاه ها کمک کردند و نیاز است سایر دستگاه ها و وزراتخانه ها نیز در این امر همکاری لازم را در دستور کار خود قرار دهند.

سیف تعداد قراردادهای ارتباط با صنعت دانشگاه ها در سال جاری (۹۹) را حدود ۸ هزار پروژه اعلام کرد و گفت: سال گذشته حدود ۸ هزار قرارداد منعقد شد و امسال همانند سال گذشته قرارداد منعقد شده است و حتی امسال مبلغ قراردادها افزایش جزیی داشته که البته اعداد در حال نهایی شدن است و جزییات آن به زودی اعلام می شود.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی