پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          19 آبان 1399 - 09 November 2020


معاون فرهنگی وزارت علوم در نامه ای به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دستورالعمل برگزاری و عناوین روزهای هفته فرهنگ را ابلاغ کرد.

پرتال دانشگاهی به نقل از غلامرضا غفاری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به این بخشنامه اعلام کرد: در مکاتبه ای که با دانشگاهها داشتیم عنوان شده که در سالهای آینده در هفته دوم آبان ماه که مصادف با روز فرهنگ عمومی است، این هفته برگزار شود. 

وی افزود: اما امسال با توجه به شرایط کرونایی در طول این نیم سال برنامه های مربوط به هفته فرهنگ در دانشگاهها برگزار می شود.

در بخشنامه هفته فرهنگ دانشگاه ها عنوان شده است که با توجه به جایگاه ممتاز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در رونق بخشی از فضاهای علمی و نقش تاثیرگذار آن در تقویت هویت ملی و دینی دانشجویان و به منظور انسجام بخشی به فعالیت هایی که به وسیله  دانشگاهیان ساماندهی و در سطح دانشگاه اجرا می شود.

حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی بر اساس مصوبات شورای هماهنگی معاونان فرهنگی و اجتماعی مناطق ۱۰ گانه اقدام به طراحی ساختار هفته فرهنگی اجتماعی دانشگاه ها کرده است.

بر این اساس طرح هفته فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها ابلاغ می شود و این طرح باید در دستور کار شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها قرار بگیرد و با توجه به کارکرد آن زمینه اجرای آن به صورت مجازی فراهم شود.

این طرح به منظور حفظ ارتباط دانشجویان با دانشگاه و افزایش روحیه امید و خوداتکایی و تاکید بر دو اصل خودمراقبتی و دیگر مراقبتی و همچنین دستیابی بر یک اجماع ملی مقابله با کرونا اجرایی خواهد شد. بنابراین باید تمهیدات لازم برای برگزاری هفته فرهنگ دانشگاه ها تا پایان نیم سال جاری به عمل بیاید.

روز اول هفته فرهنگ دانشگاه ها به عنوان «فرهنگ دانشگاهی و فضایل دینی، اخلاقی، بازخوانی و ارائه روزآمد مواریث دینی و ملی»، روز دوم به عنوان «فرهنگ دانشگاهی و قانون مداری، پاسخگویی، عقلانیت و خردورزی»، روز سوم به عنوان «فرهنگ دانشگاهی و توسعه مشارکت و رقابت قانونمند دانشگاهیان در تشکل ها و کانون های دانشجویی»، روز چهارم به عنوان «فرهنگ دانشگاهی و پاسداشت حریم خانواده و احیای ارزش های ملی و معنوی» و در نهایت روز پنجم به عنوان «فرهنگ دانشگاهی و تقویت نقش و مسولیت اجتماعی دانشگاهیان» نام گذاری شده است.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی