پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          14 دی 1399 - 03 January 2021


معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت ضمن اعلام زمان برگزاری امتحانات نیمسال اول ۱۳۹۹-۱۴۰۰ از واگذاری شیوه برگزاری امتحانات به اساتید خبر داد.

پرتال دانشگاهی به نقل از ابوالفضل واحدی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره زمان و نحوه برگزاری امتحانات نیم سال اول تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ گفت: در این ترم زمان برگزاری کلاس‌ها برای تمامی مقاطع یکسان نبود. بنابراین امتحانات برای کلاس‌هایی که از آخر شهریور ماه آغاز شده بودند، از ۲۰ دی آغاز خواهد شد و به مدت ۱۵ روز ادامه دارد.

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت افزود: همچنین برای دانشجویان جدیدالورود که کلاس‌هایشان از ۱۰ آبان به بعد تشکیل شد و دو هفته به مدت کلاس‌هایشان اضافه کردیم، امتحانات از ۴ بهمن ماه آغاز خواهد شد و به مدت دو هفته ادامه دارد.

واحدی با اشاره به اینکه تمام امتحانات در ۴ هفته برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: به اساتید و دانشکده‌ها اعلام کردیم، شیوه برگزاری آزمون الکترونیک در این ترم را بررسی کنند.

وی تصریح کرد: شاخص ما برای برگزاری امتحان مطلوب این است که سلامت امتحان حفظ و عدالت در ارزیابی دانشجویان نیز رعایت شود و هم به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری امکانات لازم نیز فراهم باشد.

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت افزود: ترم گذشته برخی شیوه‌های امتحانی با بازخوردهای منفی دانشجویان رو به رو شد به طوری که آنها می‌گفتند برخی شیوه‌ها استرس آنها را افزایش داده است؛ مثل شیوه‌ای که دانشجو دیگر امکان بازگشت به سوال قبل را ندارد. در حالی که دانشجو در امتحانات حضوری می‌تواند به سوالات قبل بازگردد و مجدد برای پاسخ به آنها فکر کند.

واحدی گفت: یکی دیگر از شیوه‌ها که فکر می‌کنیم عدالت در آن رعایت نشود، تقسیم رندوم سوالات است. خیلی از دانشجویان می‌گویند که امتحانات در این ترم نزدیک به شیوه امتحان حضوری باشد و امکان بازگشت مجدد به سوال قبل نیز وجود داشته باشد.

وی با بیان این مطلب که شیوه برگزاری امتحانات را به اساتید واگذار کرده‌ایم، گفت: البته به دانشکده‌ها تاکید کردیم که استاد قبل از برگزاری امتحانات باید شیوه آن را به دانشکده و دانشجویان خود اعلام کند. از طرف دیگر ما هم توصیه‌های لازم و همچنین ضوابط مهم در برگزاری امتحان الکترونیک را اعلام کرده‌ایم.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی