پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          07 بهمن 1399 - 26 January 2021


معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: داوطلبان آزمون دستیاری گوش هایشان را در برابر شایعات، حرف ها، گفتگوها و پیام های متعدد سنگین کنند.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرنگار مهر، دکتر علی اکبر حق دوست در پیامی تصویری خطاب به داوطلبان آزمون دستیاری دوره چهل و هشتم با آرزوی موفقیت برای داوطلبان خطاب به آنها تاکید کرد: داوطلبان به شایعات و بحث هایی که به شما کمک نمی کند وقعی نگذارید.

معاون وزیر بهداشت گفت: برای هر آزمون روالی برقرار است. عده ای به نمایندگی از داوطلبان آزمون دستیاری به دنبال تغییر می گردند، اگر این اتفاق افتاد که به نفع شما است اما اگر نشد پایه را بر این بگذارید که آزمون برگزار می شود.

وی افزود: داوطلبان آزمون دستیاری گوش هایشان را در برابر شایعات و حرف ها و گفتگوها و پیام های متعدد سنگین کنند. اینکه این پیام ها از سوی چه کسانی صادر می شود به ما ارتباطی ندارد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: اما صادقانه می گویم ما به داوطلبان آزمون دستیاری علاقه داریم و نباید ما را به عنوان دشمن و جلاد نگاه کنید. فکر نکنید ما در وزارت بهداشت به احساسات و دغدغه های شما بی توجه ایم. همه چیز سنجیده شده و این تصمیم گرفته شده است.

وی اضافه کرد: یک نفر تصمیم نگرفته است و یک جمع از جمله بسیاری از استادان که دانشجویان و داوطلبان به آنها ارادت قلبی دارند در این تصمیم گیری از جمله تاریخ امتحان دخیل بوده اند.

حق دوست یادآور شد: آزمون دستیاری یک امتحان رقابتی است اگر داوطلبی فکر می کند که فرصت نداشته تمام کتاب را مرور کند این نقص را بقیه هم داشته اند. رفرنس ها هم همه چیز را شخم نزده اند و اینگونه نیست که داوطلب فکر کند هر دانشی که تاکنون کسب کرده است را باید کنار بگذارد. تغییرات جزئی در هر موضوعی وجود دارد.

وی تاکید کرد: داوطلبان به خدا توکل کنند و طمانینه خاطر داشته باشند و به شایعات هم که سوهان روح هستند، توجه نکنند تا بهترین نتیجه را در آزمون کسب کنند.

به گزارش مهر، آزمون دستیاری دوره چهل و هشتم ۷ اسفندماه ۹۹ برگزار می شود و تاکنون تعدادی از داوطلبان نسبت به زمان برگزاری آزمون معترض بوده اند.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی