پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          26 بهمن 1399 - 14 February 2021


معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه‌طباطبائی گفت: افزایش حقوق و مزایای کارکنان اداری دانشگاه علامه طباطبائی در جلسۀ هیئت امنای دانشگاه به تصویب رسید.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی، غلامعلی کارگر اظهار کرد: افزایش حقوق و مزایای کارکنان دانشگاه در جلسۀ هیئت امنای دانشگاه به تصویب رسیده و احکام جدید کارکنان اداری از تاریخ اول بهمن ماه ۱۳۹۹ صادر خواهد شد.

وی در این خصوص بیان کرد: بخشنامۀ مربوط به افزایش کارکنان غیرهیئت علمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشگاه ابلاغ و پیرو آن متن درخواست افزایش حقوق در هیئت امنای دانشگاه مصوب شد و مترصد ابلاغ این مصوبه هستیم که به محض ابلاغ، احکام جدید نیز صادر خواهد شد.

کارگر در ادامه تاکید کرد: از نظر پرداخت حق التدریس، حق التحقیق، هدایت و داوری پایان‌نامه‌های اعضای هیئت علمی، دانشگاه علامه‌طباطبائی جزو دانشگاه‌های بدون تأخیر در پرداخت و پیشرو است. با وجود محدودهایی که در زمینه‌های اقتصادی و مالی در کشور وجود دارد در این زمینه هم تلاش کرده ایم که حق التدریس‌ها و… هم به موقع پرداخت شوند.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه خاطرنشان کرد: پرداخت به موقع اضافه‌کاری‌های کارکنان اداری نیز دغدغه دیگری است که علیرغم محدودیت‌های مالی و تأکیدهای رئیس دانشگاه در این زمینه هم تأخیری نداریم و اضافه‌کاری‌ها هم مرتب در هر ماه پرداخت می‌شوند.

به گفتۀ کارگر تا پایان دی ماه ۱۳۹۹ حدود ۲ میلیارد تومان یارانه برای بیمۀ تکمیلی اعضای هیئت علمی و اداری دانشگاه پرداخت شده است و ارائۀ خدمات به همکاران در این حوزه تقریباً بروز است.

وی تاکید کرد: در ارتباط با شرکت‌های پیمانکاری و خدماتی که با دانشگاه کار می‌کنند باید گفت که تمام تلاش خود را کرده ایم که بدهی‌ها و معوقات آنها را پرداخت کنیم تا به این شرکت‌ها ضرر و فشار مالی وارد نشود. امسال سهم دانشگاه از محل بودجۀ عمومی دولت حتی کفاف حقوق و مزایای کارکنان و جبران خدمات نیروی انسانی دانشگاه را نمی‌داد ولی با مدیریت بهینۀ منابع، صرفه جویی و افزایش درآمدهای اختصاصی دانشگاه، تقریباً تمام مطالبات پیمانکاران دانشگاه نیز پرداخت شده است.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه در پایان تصریح کرد: دانشگاه علامه طباطبایی از معدود دانشگاه‌هایی در کشور است که تا این تاریخ و به خصوص در سال ۱۳۹۹ تمام امور مربوط به پروژه‌های عمرانی دانشگاه را به اتکای اسناد خزانۀ اسلامی، مدیریت و پرداخت کرده به نحوی که بیش از ۹۹ درصد اسناد خزانۀ تخصیصی به این دانشگاه جذب شده است و در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی