پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1402 نتایج ارشد 1402 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1402 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          29 مهر 1400 - 21 October 2021


معاون آموزشی وزارت علوم و رئیس دانشگاه‌ آزاد اسلامی آمار واکسیناسیون دانشجویان سراسری و آزاد را اعلام کردند.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر، جلسه ۳۵۹ شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی با حضور دکتر زلفی گل؛ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر عاملی؛ دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به صورت حضوری و ویدئو کنفرانس در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

علی خاکی صدیق گفت: آمار دقیقی از واکسیناسیون دانشجویان در وزارت علوم به لحاظ پراکندگی نداریم اما آمار شهودی از دانشگاه‌ها به صورت رندومی گرفته‌ایم.

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: آن چیزی که به ما از دانشگاه‌ها منتقل کرده‌اند، حدود بیش از ۶۰ درصد است و استادان هم بیش از ۸۰ تا ۹۰ درصد آمار داده‌اند.

پوشش کامل واکسیناسیون دانشجویان را با کد ملی از وزارت بهداشت استخراج کنید

همچنین دکتر فرید نجفی در ادامه افزود: من به دنبال ارائه آماری از واکسیناسیون دانشجویان و اساتید نیستم اما اگر آمار دقیقی می‌خواهید، اگر کد ملی دانشجویان را به وزارت بهداشت بدهید، دقیقاً پوشش واکسیناسیون را به شما می‌دهند چون برای هر واکسن کد و نوع واکس ثبت شده است و تنها یک آنالیز ساده و گرفتن دیتا را طلب می‌کند.

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت افزود: وزارت بهداشت زمانی که کارت واکسن می‌دهد تمام اطلاعات در سایت وزارت بهداشت موجود است و به راحتی می‌توان این آمار را استخراج کرد.

در ادامه محمدمهدی طهرانچی؛ به ارائه گزارشی با موضوع «بازگشایی دانشگاه و آمار واکسیناسیون هیأت علمی و دانشجویان» پرداخت و گفت: بر اساس این تحقیق و جامعه آماری وضعیت واکسیناسیون دانشجویان در تهران به مراتب از شهرستان‌ها بهتر است و در شهرستان‌ها عدم رغبت به واکسیناسیون بیشتر است. این گزارش نشان می‌دهد که در زمینه دانشجویان باید کار اجتماعی و فرهنگی بیشتری انجام دهیم و عوامل عدم اقبال دانشجویان را به واکسن را باید شناسایی کرد. درواقع ۳۰ درصد دانشجویان در شهرستان‌ها و در تهران تا ۶۰ درصد دانشجویان واکسن زده‌اند.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی