Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /home/unp/domains/unp.ir/public_html/App/global-function.php on line 278

Notice: Undefined variable: _SESSION in /home/unp/domains/unp.ir/public_html/App/View/contents_v.view.php on line 38
 ممنوع الورود شدن تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران
پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1402 نتایج ارشد 1402 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1402 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          08 آبان 1401 - 30 October 2022


رئیس دانشگاه تهران از ممنوع الورود شدن تعدادی از دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: این افراد کسانی هستند که تلاش می کردند با توهین، تحقیر و تهدید مانع برگزاری کلاسها شوند.

پرتال دانشگاهی به نقل از محمد مقیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، از ممنوع الورود شدن تعدادی از دانشجویان این دانشگاه در پی وقایع اخیر در این دانشگاه خبر داد و گفت: یکی از مکانیسم های رسمی که دانشگاه در اختیار دارد، شورای انضباطی است و ترکیب شورای انضباطی به گونه ای است که هم دانشجو در آن عضویت دارد و هم استاد و مسئولین دانشگاه از جمله معاون دانشجویی دانشگاه. به تازگی دبیر شورای انضباطی دانشگاه تغییر کرد و برای اولین بار یک عضو هیات علمی که خود فعال دانشجویی بوده، به این سمت منصوب می شود.

رئیس دانشگاه تهران افزود: ما همیشه گفته‌ایم که رویکردمان در دانشگاه تهران این است که به جای ورود نهادهای امنیتی خودمان از طریق ساز و کارهای رسمی دانشگاه این کار را انجام دهیم.

مقیمی ضمن اشاره به اینکه مهمترین ساز و کار ما شورای انضباطی دانشجویان است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر و با توجه به شرایط فعلی شورای انضباطی را نسبت گذشته بیشتر فعال کرده ایم و بیشتر نگاهمان در این شورا تربیتی است.

وی بیان کرد: در مقررات و آیین نامه شورای انضباطی مراحلی پیش‌بینی شده که هرکدام از آنها متناسب با تخلفی است که دانشجو مرتکب شده است.

رئیس دانشگاه تهران ادامه داد: ما در تلاش هستیم که اعتراضات را ساماندهی کنیم و جلساتی را با دانشجویان در روزهای اخیر برگزار کرده ایم و با آن ها رودرو صحبت کرده ایم و حتی اگر دانشجویان تند ترین اعتراضات را هم داشته باشند، هیچ مشکلی هم برای آنها به وجود نخواهد آمد.

مقیمی با اشاره به ممنوع الورودی تعدادی از دانشجویان گفت: تعدادی از دانشجویان در تلاش هستند در فرایند آموزش دانشگاه اخلال ایجاد کنند و یا از طریق روش های تهدیدی مانع حضور سایر دانشجویان و یا مانع حضور اساتید می شوند و یا از طریق توهین و تحقیر دیگران سعی می کنند محیط دانشگاه را متشنج کنند.

وی تصریح کرد: به این افراد بارها تذکر داده شده و در مرحله جدیدی که روز گذشته اجرا شد، تعدادی ممنوع الورود شدند و پرونده انضباطی هم برای آن ها تشکیل خواهد شد.

رئیس دانشگاه تهران اضافه کرد: موقتاً حضور این دانشجویان در محیط دانشگاه با ممنوعیت خواهد بود که البته موقتی است تا زمانی که پرونده تشکیل شود و تلاش می کنیم در اسرع وقت رسیدگی شود.

مقیمی گفت: این دانشجویان اگر مشکلی نداشته باشند قاعدتا به محیط دانشگاه بازخواهند گشت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این دانشجویان با دادن تعهد میتوانند به دانشگاه بازگردند؟ گفت: بستگی به نوع تخلفات شان دارد. ولی از آنجا که بارها به برخی دانشجویان تذکر دادیم و گروهی از آن ها تخلفات شان سنگین تر است، قاعدتاً با آن ها برخورد های انضباطی شدیدتری خواهد شد.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی