Notice: Undefined variable: _SESSION in /home/unp/domains/unp.ir/public_html/App/View/contents_v.view.php on line 38
 لغو احکام انضباطی ۴۰ دانشجوی علامه/۲۰ دانشجوی جدید در آذرماه ممنوع الورود شدند
پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1402 نتایج ارشد 1402 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1402 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          27 آذر 1401 - 18 December 2022


معاون دانشجویی دانشگاه علامه با اشاره به اینکه ۲۰ دانشجو در ارتباط با برگزاری تجمعاتی در ۱۶ آذر ممنوع الورود شدند، گفت: احکام انضباطی ۴۰ دانشجو با موافقت شورای دانشگاه ملغی شد.

پرتال دانشگاهی به نقل از مهدی واحدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آرام بودن نسبی فضای دانشگاه در آذرماه گفت: تقریبا در آذرماه اتفاق خاصی را در دانشگاه شاهد نبودیم به غیر ۱۵ و ۱۶ آذر که از طرفی روز دانشجو بود و از سوی دیگر فراخوان هایی در آن روزها اعلام شده بود.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه افزود: در دانشگاه علامه در آذرماه شرایط آرامی را گذراندیم و کلاس ها با یک فراز و فرودی به صورت کلی برگزار شد و مساله ای از بابت تحریم کلاس ها نداشتیم البته اینطور نبوده که مطلقا مواردی از جهت عدم برگزاری کلاس ها نداشتیم.

واحدی ضمن تاکید بر اینکه هیچ تعویقی در برگزاری بازه زمانی امتحانات پایان ترم نداریم، گفت: برای برگزاری کلاس های جبرانی به طور همزمان سامانه مجازی را نیز فعال کرده تا کلاس های جبرانی در کنار برگزاری کلاس های حضوری نیز برگزار شود.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه بیان کرد: در ۱۶ آذر ماه هیچ برنامه و تقاضایی برای برگزاری تجمعی‌ نداشتیم ولی در پی برگزاری تجمعاتی، حدود ۲۰ نفر ممنوع الورود شدند. این دانشجویان افرادی هستند که اصرار دارند این مسیر را ادامه دهند و رفتارهای مداراگونه ما را بر نمی تابند و دانشگاه در مقابل از ابزارهای قانونی خودش استفاده خواهد کرد.

این مقام مسول دانشگاه علامه طباطبایی خاطرنشان کرد: از این ۲۰ نفر، برای ۱۱ نفر شنبه هفته گذشته حکم بدوی صادر شده و منتظر هستیم موعد قانونی تجدیدنظر که ۱۰ روز بوده و دانشجو حق درخواست تجدید نظر دارد، طی شود و پس از آن در صورت درخواست دانشجو جلسه تجدیدنظر خواهی برگزار و پس از آن احکام صادر و ابلاغ خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تخلفات ترکیبی بوده و شرکت در تجمعات و ایجاد بلوا و عدم رعایت شئون دانشجویی را شامل می شده، ترکیبی از تنبیهات مندرج در شیوه نامه انضباطی برای این دانشجویان لحاظ شده است و این آرا منع یک تا دو ترم تحصیل با احتساب در سنوات در نظر گرفته شده است.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه در پاسخ به این سوال که در مصاحبه قبلی اعلام کردید که ۴۰ دانشجو ممنوع الورود شده و احکام بدوی صادر شده است، آیا حکم نهایی صادر شد گفت: درباره این ۴۰ دانشجو شورای دانشگاه تصمیم گرفت که فرصت دیگری به آن ها بدهد تا اگر متعهد شوند، شورای انضباطی مداخله نکند و علی رغم اینکه جلسه تشکیل شده بود و آرای بدوی هم صادر شده بود اما ابلاغ نشد و متوقف شد.

وی در پایان تاکید کرد: این دانشجویان اگر در ادامه کنش گری منفی نداشته باشند آرا اجرایی نخواهد شد ولی در صورت تکرار، پرونده آن ها به جریان خواهد افتاد.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

خبرنامه - شبکه های اجتماعی