پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          22 اسفند 1401 - 13 March 2023


معاون دانشجویی دانشگاه علامه با اشاره به تعلیق احکام انضباطی برخی دانشجویان گفت: برای برخی دانشجویان یک ترم منع تحصیل در نظر گرفته شده بود که به صورت مشروط تعلیق شد.

پرتال دانشگاهی به نقل از مهدی واحدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در ارتباط با اجرای حکم عفو رهبری در دانشگاه‌ها گفت: قرار بود از سوی وزارت علوم و سازمان امور دانشجویان دستورالعمل مشخصی در این باره به دانشگاه‌ها تنظیم و ابلاغ شود و دانشگاه‌ها براساس آن عمل کنند که هنوز ابلاغ نشده و منتظر بخشنامه هستیم.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی افزود: اما مشخصاً درباره دانشگاه علامه باید عرض کنم که بدون اغراق از همان ابتدا با رویکرد مدارا با دانشجویان برخورد کردیم و احکام انضباطی نیز بر همین اساس صادر شد.

واحدی در ادامه تاکید کرد: دانشگاه علامه طباطبایی با در نظر داشتن رویکرد رأفت آمیز، آرا سنگینی در کمیته مرکزی انضباطی برای دانشجویان صادر نکرد و حتی بسیاری از آرای ما در تجدید نظر لغو شود.

این مقام مسئول دانشگاه علامه طباطبایی ادامه داد: حتی این امکان برای دانشجویان فراهم شد که علی رغم حکم صادره درباره منع، تحصیل خود را مشروط به اینکه تخلف دیگری مرتکب نشوند، ادامه دهند.

وی خاطرنشان کرد: البته تعدادی از دانشجویان هم بودند که احکامشان محرومیت‌های دو ترم بود که یک ترم به حالت تعلیق درآمد و یک ترم نیز اجرا شد.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه درباره آمار این دانشجویان گفت: کل احکام انضباطی قطعی شده دانشجویان ما چیزی حدود ۲۰ مورد بوده است که کمتر از ۵۰ درصد این دانشجویان به جهت اجرای حکم محرومیت از تحصیل، از ادامه تحصیل در این ترم منع شدند اما ترم بعد به صورت تعلیقی و مشروط به عدم تکرار تخلف، امکان تحصیل خواهند داشت. برای سایر دانشجویان نیز یک حکم یک ترم ممنوعیت از تحصیل صادر شد که به حالت تعلیق درآمد.

واحدی بیان کرد: اگر نکته جدیدی توسط وزارت علوم به ما ابلاغ شود، خود را با آن مطابقت خواهیم داد اما همانطور که گفتم دانشگاه علامه از ابتدا با مدارا و رأفت با دانشجویان برخورد کرد.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی