پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / کنکور          15 تیر 1390 - 06 July 2011

توصيه‌هاي مهم و ضروري مركز آزمون به داوطلبان كنكور سراسری دانشگاه آزاد اسلامیدر حالي که فقط يک روز تا آغاز آزمون غير پزشکي دانشگاه آزاد اسلامي باقي مانده است،رييس مرکز آزمون دانشگاه آزاد به منظور حفظ نظم و آرامش كامل در برگزاري کنکور، به بيان برخي از توصيه هاي ضروري و مصاديق تخلف پرداخت.به گزارش خبرنگار آفرينش، در اطلاعيه اي از سوي مرکز آزمون ، موارد زير به عنوان تخلف اعلام شده است و در صورتي که داوطلبي اين مسائل را رعايت نکند برابر قوانين با وي برخورد خواهد شد .

مخدوش نمودن پاسخنامه و يا هر اقدام ديگري كه در تصحيح پاسخنامه‌ها ايجاد مشكل نمايد تخلف محسوب شده و با فرد خاطي مطابق مقررات برخورد خواهد شد.

1- هرگونه تبادل پاسخ سؤالات و صحبت در جلسه آزمون، همراه بردن يادداشت و خلاصه درس، كتاب و جزوه و تغيير محل صندلي و ... تخلف محسوب شده و متخلفين مطابق مقررات مشمول محروميت‌هاي شديدي خواهند شد.

2- همراه داشتن هرگونه وسيله الكترونيكي و مخابراتي از جمله تلفن همراه، پيجر و ... ممنوع و تخلف محسوب مي‌شود و مطابق قانون رسيدگي به تخلفات و جرائم آزمون هاي سراسري محروميت‌هاي شديدي را براي داوطلبان به دنبال خواهد داشت.

3- با توجه به نحوه طراحي سؤالات، همراه داشتن هر نوع ماشين‌حساب ساده يا مهندسي و ... ممنوع مي‌باشد و در صورت مشاهده مطابق قوانين، محروميت‌هاي شديدي را براي داوطلبان به دنبال خواهد داشت.

4- شركت فرد ديگري به جاي داوطلب اصلي در جلسه آزمون جرم محسوب شده و فرد جايگزين تحويل مراجع انتظامي مي‌گردد و مطابق قانون رسيدگي به تخلفات و جرائم آزمون‌هاي سراسري داوطلب خاطي يك تا چند دوره از شركت در كليه آزمون‌هاي سراسري محروم خواهد شد.

5- لازم است داوطلبين گرامي در كليه مراحل توزيع كارت و برگزاري آزمون نظم و آرامش را رعايت نموده و از ايجاد هرگونه بي‌نظمي خودداري نمايند.هرگونه اقدامي كه منجر به بر هم زدن نظم جلسه آزمون گردد تخلف محسوب شده و عواقب آن متوجه شخص داوطلب خواهد بود.

6- درج مشخصات يا هرگونه علامت مشخصه (نوشتن عبارات نا مرتبط با مواد درسي و ... ) در پاسخنامه آزمون‌هاي تشريحي تخلف محسوب شده و منجر به محروميت فرد داوطلب خواهد شد.

7- به منظور حفظ و رعايت حقوق داوطلبان و تضمين امنيت آزمون، مسئولين حوزه‌هاي برگزاري از ورود داوطلباني كه وسايل اضافي و ممنوعه را به همراه دارند جلوگيري به عمل خواهند آورد، لذا به داوطلبان اكيداً توصيه مي‌گردد از همراه داشتن هرگونه وسايل اضافه جداً خودداري نمايند.

8- هرگونه مغايرت در مشخصات سجلي و يا عكس داوطلب لازم است بعد از دريافت كارت ورود به جلسه رفع گردد ليكن در صورتي كه داوطلب به هر دليلي در جلسه آزمون يكي از موارد نقص در مشخصات و يا عكس را مشاهده نمود لازم است با ارائه كارت ملي و يا اصل شناسنامه و با نهايت آرامش قبل از شروع جلسه آزمون مراتب را سريعاً به مسئولين مربوطه منعكس نمايد.

9- چنانچه در هر يك از مراحل ثبت‌نام اينترنتي در آزمون، برگزاري آزمون، پذيرش و ثبت‌نام در محل دانشگاهي و يا حين تحصيل مشخص شود كه فرد داوطلب اطلاعات غير واقعي و يا مدارك مجعول ارائه نموده است ضمن جلوگيري از ادامه تحصيل مطابق قانون رسيدگي به تخلفات و جرائم آزمون‌هاي سراسري با وي رفتار خواهد شد.

با توجه به اين كه آزمون رأس ساعت مقرر برگزار و درب حوزه‌هاي امتحاني بسته خواهد شد لازم است كليه داوطلبان حداقل يك ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه امتحاني حاضر و نسبت به شناسايي محل آزمون خود اقدام نمايند.در اين اطلاعيه عنوان شده است که داوطلبان تا پايان آزمون تحت هيچ شرايطي حق خروج از جلسه امتحان را نخواهند داشت.

به همراه داشتن كارت شناسايي معتبر (اصل كارت ملي يا اصل شناسنامه) در كليه مراحل آزمون الزامي مي‌باشد.

داوطلبان گرامي مي‌توانند كليه نظرات و پيشنهادات خود را در راستاي بهبود روند برگزاري آزمون‌ها و يا در صورت مشاهده هرگونه تخلف و تقلب موارد را از طريق نمابر به شماره 22553566 و صندوق پُستي تهران 3949-19395 به دفتر مركزي حراست و حراست مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي منعكس نمايند.

تگ ها توصيه‌هاي مهم ضروري مركز آزمون به داوطلبان كنكور سراسری دانشگاه آزاد اسلامی
موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت