معرفی پادکست های انگلیسی تقویت زبان

در دنیای امروز بسیاری از افراد جامعه به دنبال مهاجرت هستند و این موضوع بدیهی است که یکی از ملزومات مهاجرت، یادگیری زبان است. برای یادگیری زبان انگلیسی راه های بسیاری وجود دارد که به طور مثال رفتن به کلاس های زبان و یا آموزش زبان به صورت آنلاین نمونه های از این قبیل هستند.

در این مقاله می خواهیم شما را با پادکست های انگلیسی آشنا کنیم که بی شک یکی از راه های تقویت زبان می باشد و به جرات می توان گفت با گوش دادن به این پادکست ها معجزه ای در تقویت زبان انگلیسی رخ خواهد داد. البته باید یادآوری کنیم که تفاوتی ندارد برای گوش دادن به این پادکست ها در چه سطحی از زبان انگلیسی هستید،در هر سطحی که باشید می توانید با گوش دادن به آن ها به تقویت زبان خود کمک کنید.

یکی از بهترین پادکست های انگلیسی English class 101 است که شامل حدودا ۱۶۰۰ اپیزود می باشد و زمان هر اپیزود بین ۱ تا ۱۰ دقیقه است و افراد با سطوح beginner تا advanced می توانند به این پادکست ها گوش دهند.

Learning English From Voice Of America News یکی دیگر از پادکست های یادگیری زبان است که برای علاقمندان به VOA news طراحی شده است. این پادکست را خبرگزاری یادگیری زبان انگلیسی طراحی کرده است که در آن داستان های از زندگی جوانان آمریکایی گنجانده شده است که به طور خیلی ملموس به یادگیری زبان کمک می کند. در این پادکست نیز زمان هر اپیزود بین ۱ تا ۱۰ دقیقه می باشد و برای سطوح beginner تا intermediate طراحی شده است.

یکی دیگر از پادکست های معروف در زمینه یادگیری زبان Business English Pod می باشد. که در این پادکست بیشتر به اصطلاحات کسب و کار و گفتگوهای کاری پرداخته شده است. در این پادکست زمان هر اپیزود بین ۲۰ تا ۲۵ دقیقه می باشد و سطوح intermediate تا advanced می توانند به این پادکست گوش دهند و نتیجه لازم را دریافت کنند.

اگر بخواهیم پادکست های دیگری در زمینه یادگیری زبان انگلیسی را به شما معرفی کنیم می توانیم از Culips، ELT Podcasts ، Podcasts In English و Breaking News English نام ببریم.

البته باید یادآور شویم که پادکست های زیادی در زمینه یادگیری زبان وجود دارد که برای سطوح مبتدی تا پیشرفته طراحی شده است و شما هر روز می توانید پادکست مرتبط با سطح خود را پیدا کنید و با استفاده از آنها سطح زبان خود را ارتقا دهید.

 

دیدگاه ها غیرفعال است