تهیه و ارایه «فرصت‌های کارآفرینی» در نمایشگاه کتاب تهران

مجموعه  فرصت های کارآفرینی / اخبار کارآفرینیارسال شده در   27 آذر 1392-18 December 2013بازدید 1427 تهیه و ارایه «فرصت‌های کارآفرینی» در نمایشگاه کتاب تهران

پرتال دانشگاهی به نقل از محمد دیبایی، کارشناس سازمان مدیریت صنعتی با بیان این مطلب به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، اظهار کرد: از کتاب‌هایی که برای نخستین‌بار در بیست و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران ارایه شده‌اند، می‌توان به کتاب‌های «تجاری‌سازی فناوری‌های نوآورانه»، «مدیریت منابع انسانی پیشرفته»، «گذرنامه مدیریت رهبروار»، «روش‌شناسی کاربرد تحقیق در علوم انسانی»، «مدیریت تنوع» و «اقتصاد صنعتی» اشاره کرد.

وی ادامه داد: با گذشت چهار روز از برپایی نمایشگاه کتاب تهران کتاب‌های «سازمان استراتژی محور»، «اصول و فنون مذاکره»، «پنجمین فرمان» و «شرکت‌های موفق جهان چگونه استخدام می‌کنند» از جمله کتاب‌هایی‌اند که با استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان مواجه شده‌ و جزو کتاب‌های پرفروش این انتشارات به شمار می‌روند.

کارشناس سازمان مدیریت صنعتی افزود: همچنین کتاب «جمع‌سپاری» در اواسط برپایی نمایشگاه کتاب در غرفه انتشارات سازمان مدیریت صنعتی عرضه خواهد شد. این کتاب رویکردی جامعه‌شناختی دارد و به بررسی جمع‌سپاری به عنوان نوع پیشرفته کارگروهی می‌پردازد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا شنبه (23اردیبهشت) با پیام «ربع قرن جهاد فرهنگی» در مصلای امام خميني(ره) برپا است.
فرصت‌های کارآفرینی خبر فرصت‌های کارآفرینی راه های فرصت‌های کارآفرینی کارآفرینی
اخبار روزنامه ها