28 % تخفیف زمانی پیش ثبت نام کلاسهای آمادگی کنکور ارشد 96 (مجموعه مدیریت اجرایی)- موسسه پژوهش

08 اردیبهشت 1395 10:27:14

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی متقاضی شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 96 مجموعه مدیریت اجرایی و MBA می رساند با توجه به اعلام شدن جزئیات طرح پیش ثبت نام سال آینده می توانید با ثبت نام هر درس تا 10 اردیبهشت از 28 % تخفیف استفاده کنید و سپس با استفاده از برنامه تعیین کد نمایید.لازم به ذکر است پس از 10 اردیبهشت 95 هر هفته 1% از میزان تخفیفات کاسته شده و در مرداد 95 این میزان صفر خواهد شد.

9 اردیبهشت: کارگاه یک روزه تئوری مدیریت - استاد پرچ

08 اردیبهشت 1395 10:18:11

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند با توجه به استقبال گسترده شما عزیزان و طرح های تخفیفی فوق العاده موسسه پژوهش برای ثبت نام در دروس مختلف، کارگاه یک روزه تئوری های مدیریت بازگشایی شده است تاعلاقه مندان و داوطلبین گرامی بتوانند با توجه به زمان باقیمانده تا کنکور در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. « نظریه های عمومی مدیریت» را بدون تردید باید مهم ترین درس از کنکور مدیریت اجرایی دانست. منابع متعدد و قطور این درس باعث می شود بیشترین سهم از مجموع ساعات مطالعاتی داوطلبان صرف مطالعه و کسب مهارت در این درس گردد.

24 اردیبهشت ماه: کارگاه آموزشی زبان دکتری (کلیه گروه های آزمایشی)

08 اردیبهشت 1395 10:13:42

به اطلاع متقاضیان محترم کنکور دکتری می رساند، موسسه پژوهش به دلیل اهمیت بالای دروس عمومی در کنکور دکتری، کارگاه های آموزشی این درس را برگزار می نماید: هدف کارگاه در واقع آشنایی با محتوای کلاس و روش تدریس استاد مربوطه می باشد که به رایگان در اختیار مخاطب قرار می گیرد.

9 اردیبهشت : کارگاه عمومی مصاحبه دکتری

08 اردیبهشت 1395 08:28:15

دپارتمان مهندسی صنایع پژوهش، جهت یاری رساندن به داوطلبان ورود به مقطع دکتری، برای حضور موثر و نتیجه‌بخش در جلسات مصاحبه، کارگاه عمومی آمادگی مصاحبه دکتری را در قالب یک جلسه برگزار می‌نماید. این کارگاه پنجشنبه مورخ 9/2/95 از ساعت 17-20 در دانشکده صنایع و مکانیک دانشگاه خواجه نصیر تشکیل می‌شود.

کارگاه مقاله نویسیISI (این هفته ویژه اصفهان و شیراز)

07 اردیبهشت 1395 19:01:46

نگارش مقاله در زمره هنر‌های پژوهشگران در اشاعه دستاورد‌های علمی تلقی می‌شود. مقاله به مثابه ابزاری برای بازاریابی مهارت‌های علمی در مجامع علمی محسوب می‌شود. از این رو همواره مورد توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی قرار می‌گیرد. تألیف مقاله تأثیر به سزای در پذیرش در مقاطع بالاتر تحصیلی(دکترای و پست دکترا)، جذب هیأت علمی و ارتقای شغلی ایفا می‌کند. همچنین به اشاعه علم و کمک به دیگر پژوهشگران در بهره‌مندی از دستاورد‌های پژوهشی کمک شایانی می‌کند. رقابت روز افزون دانشجویان جهت پذیرش در آزمون مصاحبه دکتری و سهم بسزای مقالات علمی در این گزینش، ما را بر آن داشت تا به همکاری جهاد دانشگاهی امیر کبیر اقدام به برگزاری کارگاه مقاله نویسی با حضور یکی از برجسته ترین صاحب نظران این حوزه نماید .

پذیرش بدون آزمون دکتری در دانشگاه شهید باهنر کرمان

07 اردیبهشت 1395 18:26:26

این دانشگاه برای رشته های روان شناسی، علوم زمین، شیمی، علوم جانوری، علوم ریاضی، علوم کامپیوتر، آمار، فیزیک، مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی معدن، مهندسی نفت، مهندسی مواد، مهندسی مکانیک، علوم خاک، زراعت و اصلاح نباتات، گیاه پزشکی و دامپزشکی در مهرماه امسال پذیرش دانشجو خواهد داشت.

آخرین مهلت ثبت نام دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد

07 اردیبهشت 1395 18:24:20

متقاضیان باید ابتدا دستور العمل مربوطه را مطالعه و پس از کسب آگاهی های کامل در مورد رشته مورد نظر ، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

اسامی داوطلبان مجاز مرحله دوم کنکور دکتری پنجشنبه اعلام می شود

07 اردیبهشت 1395 18:22:53

به گزارش خبرنگار مهر، وضعیت داوطلبان آزمون دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۵ که انتخاب رشته کرده اند در کدرشته محل‌های انتخابی براساس حدنصاب اعلام شده توسط دانشگاه و موسسات آموزش عالی بصورت کارنامه در روز پنجشنبه ۹ اردیبهشت ماه منتشر می شود.

آمادگی دانشگاه‌های داخل برای پذیرش دانشجویان ایرانی خارج کشور

07 اردیبهشت 1395 18:20:31

در حال حاضر دانشگاه‌های داخل کشور این آمادگی را دارند تا شرایط انتقال دانشجویان ایرانی خارج از کشور را که علاقمند به تحصیل در دانشگاه‌های داخل هستند فراهم کنند و در واقع این امکان برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور فراهم است.

بزرگترین کانال ارشد و دکتری مدیریت

07 اردیبهشت 1395 11:53:33

کاملترین جزوات درسی اساتید مطرح تهران بانک تست دروس به همراه پاسخ های تشریحی کنکور های سالهای گذشته به همراه پاسخ های تشریحی

دریافت دفترچه نظام وظیفه سال 95 - 96

07 اردیبهشت 1395 10:32:47

معافیت‌ از سربازی به دلیل سن از جمله موارد خاص معافیت است که با موافقت و تائید فرمانده کل قوا به واجدان شرایط تعلق می‌گیرد، اما شرایط بهره‌مندی از این معافیت چیست؟

آزمون استخدام مربی بهداشت مدارس در دانشگاه فرهنگیان

07 اردیبهشت 1395 10:25:44

دانشگاه فرهنگیان برای تامین نیروی مربی بهداشت آزمون استخدامی برگزار می کند.

ناصر حجازی چهره ایی اثرگذار در ورزش ایران بود در دانشگاه ورزش

07 اردیبهشت 1395 04:42:40

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان گفت: حوزه ورزش به عنوان یک حوزه بسیار موثر اجتماعی باید بتواند شخصیت‌های اثرگذار باسواد و بااخلاق خود را بشناسد که یکی از شخصیت‌های بارز این حوزه مرحوم ناصر حجازی بود.

فساد علمی برخی استادان/ کم شدن سرعت رشد علمی در دانشگاه ها

07 اردیبهشت 1395 04:32:35

جلسه تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران با مسئولان این دانشگاه برگزار و مشکلات آموزشی، علمی و سیاسی دانشجویان بیان شد.

مطالبات تمامی تشکل های دانشجویی برای دانشگاه تهران مهم خواهد بود

07 اردیبهشت 1395 04:28:23

رئیس دانشگاه تهران گفت: مطالبات تمامی تشکل‌ها برای ما مهم و ارزشمند است و تلاش می‌کنیم با همدلی یکدیگر، این دغدغه‌ها و مطالبات را رفع کنیم.

مقاله نویسی ISI
آموزش مديريت
اخبار روزنامه ها
جدول زمانبندی آزمون های دانشگاهی
پذیرش بدون کنکور
دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
آموزش دروس دانشگاهی پیام نور
سئوالات امتحانی دانشگاه پیام نور
اجاره سالن همایش و سمینار
محصولات آموزشی مدیریتی
محصولات آموزشی بازاریابی و فروش
مشاوره تحصیلی تلفنی
محصولات آموزشی فنی مهندسی
محصولات آموزشی زبان انگلیسی
کتاب مدیر ویژه مدیران
MBA مجازی
آموزش ICDL
آموزش تعمیر لپ تاپ
آموزش تعمیرات موبایل
آموزش مقاله نویسی ISI
دانلود مقاله ISI
اخبار دانش آموزی
محصولات آموزشی
اجاره بیلبورد تبلیغاتی
خدمات پرینت سه بعدی
پروپوزال
آموزش حسابداری
مادسیج پرسشنامه و دانلود دانشگاهی
دانلود مقاله فارسی رایگان
دکوراسیون داخلی
اجاره سوئیت در کیش
2 ماه آنتی ویروس بیت دیفندر رایگان
آموزش نرم افزار های مهندسی
اعزام دانشجو
مترجم 20 زبانه
آدرس لینک های تلگرام
دانلود زیرنویس فارسی
برنامه های سینما
برنامه های تئاتر
تندیس جشنواره
دانلود نوار ابزار سایت
Get our toolbar!pagerank