17 شهریور: همایش رایگان موفقیت در کنکور ارشد مدیریت اجرایی و MBA - موسسه پژوهش

04 شهریور 1395 12:55:10

موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش - دارنده بیشترین رتبه های تک رقمی و دو رقمی در کنکورهای سه سال اخیر - اقدام به برگزاری همایش تخصصی با هدف هدایت تحصیلی متقاضیان ورود به دوره کارشناسی ارشد رشته های « مدیریت اجرایی » و « MBA » خصوص نموده است.

13 شهریور: کارگاه تخصصی آشنایی با محتوی آزمون زبان MBA

04 شهریور 1395 12:43:18

به اطلاع متقاضیان محترم کنکور کارشناسی ارشد رشته MBA می رساند، موسسه پژوهش از سلسله کارگاههای تخصصی کنکور کارشناسی ارشد برگزار می کند:

کارگاه رایگان آشنایی با منابع و روش تدریس زبان تخصصی مدیریت در پژوهش

04 شهریور 1395 12:35:57

به اطلاع متقاضیان محترم کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت می رساند، موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش از سلسله کارگاههای تخصصی کنکور کارشناسی ارشد برگزار می کند:

کارگاه رایگان آشنایی با درس دانش مسائل روز - با حضور دکتر مدرسی در پژوهش

04 شهریور 1395 12:30:02

به اطلاع متقاضیان محترم کارشناسی ارشد می رساند، موسسه پژوهش کارگاهی را به منظور آشنایی با درس دانش مسائل روز ویژه داوطلبان رشته مدیریت اجرایی برگزار می کند:

8 شهریور ماه: مشاوره گروهی رایگان موفقیت در کنکور ارشد MBA - موسسه پژوهش

04 شهریور 1395 12:24:57

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند، مشاوره گروهی موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد رشته MBA با حضور استاد عرفانیان در موسسه پژوهش فراهم گردیده است.

9 شهریور ماه : مشاوره گروهی رایگان موفقیت در کنکور ارشد مدیریت اجرایی - موسسه پژوهش

04 شهریور 1395 12:20:59

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند، مشاوره گروهی رایگان موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی باحضور استاد عرفانیان در موسسه پژوهش فراهم گردیده است.

مدارک رشته‌های غیرمجاز دانشگاه آزاد تائید نمی‌شود

04 شهریور 1395 09:14:09

مدارک رشته‌های غیرمجاز دانشگاه آزاد تائید نمی‌شود روند استعلام مدارک از سوی اداره کل دانش آموختگان به این صورت است که هر مدرکی که از یک واحد به ما ارائه می‌شود ما آن را با لیست واحدهای تأیید شده شورای گسترش آموزش عالی مطابقت می‌دهیم و اگر نام آن واحد در لیست واحدهای مورد تأیید بود استعلام صورت می‌گیرد.

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

04 شهریور 1395 09:10:09

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت) دکتر میرزاده گفت: فلسفه اصلی تشکیل این پژوهشگاه تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه است، از سوی دیگر آزمایشگاه ها و کارگاه های برتر دانشگاه آزاد اسلامی در قالب شبکه نخبگان با این پژوهشگاه ارتباط داشته و موظف به دریافت گرانت از صنعت و خدمات هستند.

معارفه رییس پژوهشگاه دانشگاه آزاد اسلامی

04 شهریور 1395 09:07:09

معارفه رییس پژوهشگاه دانشگاه آزاد اسلامی رییس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اهمیت راه اندازی پژوهشگاه مرکزی در دانشگاه آزاد اسلامی و تجلیل از سوابق علمی و اجرایی دکتر صباغ زاده رییس این پژوهشگاه گفت:

تحقق اقتصاد دانش‌بنیان به وسیله همکاری دانشگاه‌ها با دولت

04 شهریور 1395 09:05:09

تحقق اقتصاد دانش‌بنیان به وسیله همکاری دانشگاه‌ها با دولت گ رییس دانشگاه آزاد گفت:همه نهادها و ارگانها باید کوشش کنند در حوزه کاری خود حرکت‌های رو به جلو داشته باشند، در این بین دانشگاه‌ها نیز وظیفه دارند دولت را در تحقق اقتصاد دانش بنیان یاری دهند.

دانشگاه‌ها در حمایت فرهنگی از دانشجویان ضعیف هستند

04 شهریور 1395 09:02:09

دانشگاه‌ها در حمایت فرهنگی از دانشجویان ضعیف هستند رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: دانشگاه‌ها در حمایت فرهنگی از دانشجویان ضعیف هستند معاونت دانشجویی به فکر تامین خوابگاه و سلف سرویس، معاونت آموزشی هم به فکر ارائه واحد هستند و متاسفانه با دانشجویان ماشینی برخورد می‌کنیم.

دغدغه شغلی فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی چگونه حل می شود؟

03 شهریور 1395 09:27:09

دغدغه شغلی فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی چگونه حل می شود؟ آیلین ملائی، دانشجوی فعال یکی از دانشگاه‌های دولتی بوده که چند سالی است فارغ‌التحصیل شده و در یکی از رشته‌های هنری که اتفاقا در دانشگاه و همزمان با تحصیل در رشته‌ای که پذیرش شده بود، آن را فراگرفته است، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: فعالیت دانشجویی در برنامه‌های فرهنگی و فوق‌برنامه در دانشگاه، بهترین خاطرات دوران دانشجوییم بود که پس از گذشت 15 سال هنوز هم برایم جذاب هستند.

نبود زمینه استفاده از تجارب دانشگاهی، دغدغه بسیاری از فارغ‌التحصیلان

03 شهریور 1395 09:24:09

نبود زمینه استفاده از تجارب دانشگاهی، دغدغه بسیاری از فارغ‌التحصیلان یک دانشجوی فعال فرهنگی در دانشگاه زنجان گفت: عدم وجود زمینه استفاده از تجارب دانشگاهی پس از فارغ‌التحصیلی دغدغه بسیاری از دانشجویان فعال در فعالیت‌های دانشجویی است.

تکلیف دانشجویان فعال پس از فارغ التحصیلی چیست؟

03 شهریور 1395 09:22:09

تکلیف دانشجویان فعال پس از فارغ التحصیلی چیست؟ دانش و تجربه‌هایی که دانشجویان با آزمون و خطا و هزینه‌کردن وقت و استفاده از ظرفیتی که دانشگاه در اختیار آنها قرار داده است، در اوقات فراغت خود و در عرصه فرهنگی در دانشگاه کسب می‌کنند، اندوخته ارزشمندی است که می‌تواند پس از فارغ‌التحصیلی به شکل بهینه مورد استفاده قرار گرفته و مثمرثمر واقع شود.

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

03 شهریور 1395 09:19:09

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اولین جشنوار تئاتر دانشجویی در مشهد، اولین جشنواره اقوام و میراث معنوی در کرمان و اولین جشنواره فیلم‌های کوتاه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی تحت

اخبار روزنامه ها