اعلام زمان توزیع کارت شرکت در آزمون سراسری 95

06 تیر 1395 13:37:29

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور: توزیع کارت شرکت در آزمون سراسری سال 95 از 20 تیر ماه

کاهش آمار داوطلبان کنکور و علوم تجربی درصدر تقاضای کنکوریها

06 تیر 1395 13:07:58

مشاور عالی سازمان سنجش : براساس آمار ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۵ تعداد ۸۶۰ هزار و ۱۰۹ نفر داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده اند و بیشترین داوطلب ها در گروه علوم تجربی قرار دارند.

روش مطالعه دروس کنکور به روش رتبه های برتر کنکور

04 تیر 1395 12:37:17

متاسفانه چون برخی مراکز پیش دانشگاهی و دبیرستانها و مخصوصا" کلاسهای کنکور دانش آموزان را به سوی سطحی خواندن و حفظ کردن مطالب سوق می دهند و دانش آموزان به جای اینکه دروس را تشریحی و دقیقتر بیاموزند و نقاط ضعف خود را مرتفع کنند ، روش تستی خواندن و نحوه ی تست زدن را می آموزند. كنكور

برنامه ریزی کنکور ۹۶

04 تیر 1395 10:31:34

برنامه ریزی برای کنکور فقط شامل یک جدول برنامه نیست! بلکه شامل هر آنجه جهت موفقیت در کنکور نیاز است می باشند. چک لیست موفقیت در کنکور سراسری ویژه رشته های تجربی٬ ریاضی و انسانی از دید مشاور برتر کنکور مهندس مرتضی شهابی. این چک لیست شامل ۲۴ نکته طلایی جهت موفقیت در کنکور می باشد

۵ راه کار پاسخگویی به سؤالات درک مطلب عربی کنکور

30 خرداد 1395 21:45:59

در اولین مرور، درک مطلب دشوار به نظر می رسد و برخی از کلمات و عبارات، نا آشنا هستند و گاهی داوطلب را گیج و عصبی می کنند. اما مطمئن باشید اگر پس از یک مطالعه کلی، برای بار دوم با دقت متن را مرور کنید(البته با مدیریت صحیح زمان)، مفهوم و محتوای کلی درک مطلب را درک خواهید کرد و در این صورت با اطمینان به سؤالات مربوطه به آن پاسخ می دهید

10 روش کاربردی مدیریت زمان ویژه کنکوری ها

30 خرداد 1395 11:14:55

1- به برنامه مکتوب خود اهمیت دهید. 2- اولویت های خود را به ترتیب شماره گذاری کنید. 3- هر روز حداقل یک هدف را در نظر گرفته بکوشید آن را محقق سازید.

معرفی رشته های دانشگاهی ویژه کنکور 95

29 خرداد 1395 10:13:32

معرفی رشته های فنی مهندسی معرفی رشته های پزشکی معرفی رشته های علوم انسانی معرفی رشته های علوم پایه معرفی رشته های هنر معرفی رشته های زبان

روش مطالعه زبان انگلیسی کنکور به سبک رتبه های برتر

25 خرداد 1395 14:48:26

روش مطالعه زبان انگلیسی کنکور به سبک رتبه های برتر تعداد تست ۲۵ ٬ زمان ۲۰ دقیقه و زمان برای هر تست ۴۸ ثانیه. تست ها شامل لغت٬ گرامر٬ cloze test و Reading است. حدود ۸ ال ۱۰ تست Reading٬ ۵ تست test cloze ٬ ۴ تست گرامر و الباقی لغت می باشد. در رابطه با لغت روش Tick eight مفید است از طرفی بهتر است لغت را در جمله یاد بگیریم و اگر در جمله ای معنی لغت را ندانستیم بهتر است سعی کنیم حدس بزنیم تا کنجکاوی ما تحریک شود٬ بعد برویم سراغ دیکشنری٬ دو جمله بخوانیم و یک جمله ساده برای آن لغت٬ بسازیم.

روش مطالعه عربی کنکور به سبک رتبه های برتر کنکور

25 خرداد 1395 14:44:16

روش مطالعه عربی کنکور به سبک رتبه های برتر کنکور عربی با این که ضریب ۲ دارد ولی بسیار روی تراز عمومی و کل تاثیر دارد. تعداد تست عربی در کنکور ۲۵ تست٬ زمان ۲۰ دقیقه و زمان هر تست ۴۸ ثانیه. دانش آموزهای زیادی با درس عربی مشکل دارند ولی ما بر این باور هستیم که عربی سخت نیست٬ بلکه عربی فرار می باشد.

روش مطالعه دین و زندگی کنکور به سبک رتبه های برتر کنکور

25 خرداد 1395 14:40:23

روش مطالعه دین و زندگی کنکور به سبک رتبه های برتر کنکور تعداد ۲۵ تست در کنکور٬ ۱۷ دقیقه زمان و زمان هر تست ۴۰ ثانیه. دین و زندگی ضریب ۳ دارد و درس سوم کنکور می باشد. این درس٬ جهت داشتن رتبه خوب می تواند خیلی مفید باشد. مطالعه کنکور دین و زندگی شامل دو بخش می شود: ۱- متن کتاب ۲- آیات در خوانش متن کتاب بهتر است کامات کلیدی تعیین شود. از طرفی به تقدم و تاخرها٬ روابط علت و معلولی٬ اسم مکان ها٬ قرن ها٬ آثار ذکر شده در متن٬ توجه به احادیث و سخنان بزرگان٬ اشعار و ... توجه کرد. کلمات کلیدی را جدی بگیرید.

روش مطالعه ادبیات کنکور به سبک رتبه های برترکنکور

25 خرداد 1395 14:36:11

روش مطالعه ادبیات کنکور به سبک رتبه های برترکنکور ادبیات در کنکور سراسری به علت اینکه اولین درس دفترچه آزمون و بیشترین ضریب؛ یعنی ضریب ۴ را دارد٬ در کنکور سراسری از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. تعداد تست در آزمون ۲۵ تست٬ زمان ۱۸ دقیقه و هر تست ۴۳ ثانیه. ادبیات مباحث متنوعی دارد که حالا با هم بررسی می کنیم.

میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۹۵ اعلام شد

25 خرداد 1395 12:39:40

میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۹۵ اعلام شد سازمان سنجش آموزش کشور میزان و نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ را اعلام کرد. به گزارش پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرنگار مهر، با توجه به ابلاغ قانون اصلاح قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور مصوب ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۵ مجلس شورای اسلامی، و براساس مصوبه ششمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ ۲۳ خرداد ۹۵ میزان و نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ اعلام شد.

روش مطالعه ریاضی کنکور به سبک رتبه های برتر کنکور

24 خرداد 1395 13:11:14

دوستان من ریاضی هم مانند فیزیک از جمله درس های حل کردنی است و خواندن و روخوانی فایده ای ندارد. بهتر است ابتدا مفهوم را یاد بگیریم و با سناریو خیلی کوتاه آن مفهوم را در ذهن کد کنیم و همزمان با یادگیری مفهوم تعدادی مثال یا تست ساده حل کنیم تا هم مفهوم یاد گرفته شود و هم لازم است فرمول ها با تست به خاطر سپرده شوند.

روش مطالعه شیمی کنکور به سبک رتبه های برتر کنکور

24 خرداد 1395 13:09:10

طی مشاوره هایی که با دانش آموزا داشتم و نتایج عملی در کنکور سراسری٬ می توان گفت که نباید از تاثیر شگفت آور شیمی در کنکور سراسری غافل شد. بودجه بندی و تعداد تست ها در رشته ریاضی و فیزیک مشابه هم می باشد.

روش مطالعه فیزیک کنکور به سبک رتبه های برتر کنکور

24 خرداد 1395 12:59:54

فیزیک واقعا درس زیبایی است. تعداد تست ها در کنکور ریاضی ۴۵ تست و زمان پاسخ گویی ۵۵ دقیقه و به عبارتی برای هر تست ۷۳ ثانیه زمان داریم. تعداد تست ها در کنکور تجربی ۳۰ تست٬ زمان ۳۷ دقیقه و زمان هر تست ۷۴ ثانیه. توجه کردن کامل به صورت سوال و انتهای تست و داده ها٬ نقش ضروری دارد.

مقاله نویسی ISI
اخبار روزنامه ها
تندیس جشنواره
دانلود نوار ابزار سایت
Get our toolbar!pagerank