گسترش فعالیت‌های کارآفرینی دانشگاه هنر اصفهان در حیطه بین المللی

مجموعه  فرصت های کارآفرینی / اخبار کارآفرینیارسال شده در   16 تیر 1392-07 July 2013بازدید 2200گسترش فعالیت‌های کارآفرینی دانشگاه هنر اصفهان در حیطه بین المللی


رئیس دانشگاه هنر اصفهان با اشاره به اجرای سه طرح کارآفرینی در سطح دانشگاه از گسترش فعالیت‌های کار آفرینی این دانشگاه در عرصه بین‌المللی خبر داد.
فعالیت‌های دانشگاه هنر اصفهان در زمینه کار آفرینی و درآمدزایی

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر درباره فعالیت‌های دانشگاه هنر اصفهان در زمینه کار آفرینی و درآمدزایی گفت: دانشگاه هنر اصفهان نمایشگاه بزرگ خود را که از کارهای دستی دانشجویان و اساتید تشکیل شده در سطح استان اصفهان در مهر و آبان برگزار خواهد کرد.

دکتر فرهنگ مظفر ادامه داد: همچنین در پایان شهریور ماه دانشجویان گروه موزه‌داری دانشگاه یک کار دانشجویی را ارایه خواهند داد که در آن سنت‌های چند دوره تاریخی و اشیاء تاریخی دوره‌های مذکور به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.
نمایش سنت‌های ایرانی توسط دانشجویان

رئیس دانشگاه هنر اصفهان افزود: گروه موزه‌داری دانشگاه سال نو امسال برنامه‌ای برگزار کرد و دانشجویان سنت‌های ایرانی را در خانه ایرانی بازی کرده و اشیاء تاریخی چند دوره تاریخی را به نمایش گذاشتند که با استقبال خوبی مواجه شد و امیدواریم دومین رنامه دانشجویان این دانشگاه با استقبال مواجه شود.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که با فروش بلیط‌های نمایش، درآمدزایی خوبی برای دانشجویان ایجاد شود.
گسترش فعالیت‌های کارآفرینی در عرصه بین‌المللی

مظفر با اشاره به سایر برنامه‌های دانشگاه یادآور شد: از دیگر برنامه‌های دانشگاه این است که بعد از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای اساتید و دانشجویان در اصفهان این نمایشگاه را در تهران هم برگزار کنیم.

وی گسترش فعالیت‌های کار آفرینی در عرصه بین المللی را از اهداف این دانشگاه نام برد و ادامه داد: از این رو برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است تا سرمایه گذارهای خارجی دانشگاه نیز بازدیدی از نمایشگاه مذکور داشته باشند.
ارتقا سطح علمی اعضای شورای شهر اصفهان

رئیس دانشگاه هنر اصفهان برگزاری دوره‌‌های کوتاه مدت علمی ویژه اعضای شورای شهر استان اصفهان را از دیگر فعالیت‌های کارآفرینی دانشگاه دانست و گفت: با توافقی که یا استانداری اصفهان به عمل آمده یک دوره میان مدت برای اعضای شورای شهر استان در مورد مسایلی چون اقتصاد شهری، فرهنگ و توسعه شهری و دیگر مسایلی که به حوزه کار آنها در شواری شهر مربوط می‌شود برگزار می‌کنیم. برگزاری این دوره موجب ارتقا دانش شورای‌های شهر را به همراه خواهد داشت.

گسترش فعالیت‌های کارآفرینی دانشگاه هنر اصفهان در حیطه بین المللی گسترش فعالیت‌های کارآفرینی دانشگاه هنر اصفهان
اخبار روزنامه ها