آغاز ثبت نام متقاضیان تکمیل ظرفیت کاردانی فنی و حرفه ای

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کاردانیارسال شده در   15 آبان 1391-05 November 2012بازدید 3696آغاز ثبت نام متقاضیان تکمیل ظرفیت کاردانی فنی و حرفه ای

داوطلبانی که در آزمون کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای 91 شرکت کرده و پذیرفته نشده اند می توانند از امروز، 15 آبان ماه برای ثبت نام و پذیرش به یکی از موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی دارای این رشته ها مراجعه کنند.

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از ایرنا، مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور روز دوشنبه با اعلام این مطلب گفت: تمام داوطلبانی که در آزمون کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای امسال شرکت کرده و جزو پذیرفته شدگان دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی قرار نگرفته اند از امروز، 15 آبان تا پنج شنبه، 18 آبان می توانند درصورت تمایل برای ادامه تحصیل در رشته های تکمیل ظرفیت کاردانی پیوسته برای پذیرش در موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی اقدام کنند.

ˈحسین توکلیˈ از داوطلبان خواست قبل از مراجعه به موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، اطلاعیه سازمان سنجش که بر روی پایگاه این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته و در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه، هشتم آبان ماه نیز منتشر شده است را به دقت مطالعه کنند.

به گفته وی متقاضیان تکمیل ظرفیت کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای باید هنگام مراجعه به موسسات آموزش عالی، اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی، گواهینامه تحصیلی دوره متوسطه در شاخه های فنی و حرفه ای یا کاردانش و پرینت کارنامه نتیجه نهایی این آزمون را به همراه داشته باشند.

توکلی یادآور شد: متقاضی شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت، لازم است مبلغ 28 ‌هزار ریال به حساب 748 خزانه داری کل نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از طریق شعبه های بانک ملی ایران واریز و اصل فیش واریزی را به موسسه آموزش عالی که برای ثبت‌نام مراجعه می‌کند، تحویل دهد.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: هر داوطلب منحصرا می تواند یک رشته از یک موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی انتخاب کند و درصورت انتخاب بیش از یک‌ رشته و یا ثبت‌ نام در بیش از یک موسسه غیرانتفاعی، مشخصات داوطلب‌ متقاضی از ردیف‌ متقاضیان تکمیل‌ ظرفیت حذف ‌شده و شهریه‌های پرداختی وی نیز برگردانده نمی شود.

وی تاکید کرد که رشته انتخابی داوطلب در هر یک از موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، ‌باید با عنوان دیپلم پایان تحصیلات دوره متوسطه و رشته امتحانی داوطلب مطابقت داشته و داوطلب حداکثر تا پایان شهریورماه 91 موفق به گرفتن گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه در شاخه‌های فنی و حرفه‌ای و یا کاردانش شده باشد.

توکلی با تاکید براینکه ثبت نام متقاضیان کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای در غیرانتفاعی ها به صورت مشروط خواهد بود، گفت: ثبت نام داوطلبان مرحله تکمیل ظرفیت فنی و حرفه ای در موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی به معنای قبولی آنان نخواهد بود و نتایج نهایی این مرحله از تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای از سوی سازمان سنجش به موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ذیربط اعلام خواهد شد.تکمیل ظرفیت کاردانی فنی و حرفه ای

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت فنی حرفه‌ای و غیرانتفاعی

تکمیل ظرفیت برای کاردانی‌های فنی حرفه‌ای آغاز می شود/ ثبت نام از فردا

فردا آخرین مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

آمار ثبت نام در کاردانی علمی کاربردی/ تنها یک پنجم ظرفیت پر شد!

شهریه دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

آمار نهایی داوطلبان آزمون های کاردانی/ظرفیت بیشتر از تعداد داوطلب

کارت آزمون کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌ای از 19 مرداد توزیع می گردد

اجحاف در حق مسلم دانشجویان کاردانی تربیت بدنی

ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای

ثبت‌ نام در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای

آغاز ثبت نام کاردانی بدون آزمون آموزشکده‌های سما

پذیرش بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی از ۱۹ آبان

زمان پایان ثبت نام پذیرش در رشته‌ های تحصیلی کاردانی

اعلام نتایج اسامی پذیرفته‌ شدگان نهایی آزمون کاردانی

اسامی پذیرفته شدگان دوره هاي کارداني فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي

اخبار روزنامه ها