از امروز توزیع کارت شرکت در آزمون طراحی رشته‌های نیمه متمرکز هنرهای تجسمی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کاردانیارسال شده در   17 آبان 1391-07 November 2012بازدید 1892از امروز توزیع کارت شرکت در آزمون طراحی رشته‌های نیمه متمرکز هنرهای تجسمی

کارت شرکت در آزمون طراحی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های نیمه متمرکز هنرهای تجسمی (نقاشی و گرافیک) آزمون ورودی دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای سال 91 از امروز برروی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از خبرگزاری فارس، کارت شرکت در آزمون طراحی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های نیمه متمرکز هنرهای تجسمی (نقاشی و گرافیک) آزمون ورودی دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای سال 91 و همچنین رشته هنرهای تجسمی با گرایش علمی کاربردی، ارتباط تصویری و آموزش هنرهای تجسمی و نقاشی، آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 91 و همچنین رشته‌های نقاشی، ارتباط تصویری، هنرهای تجسمی (نقاشی و گرافیک) طراحی پارچه، طراحی لباس و طراحی صنعتی از امروز چهارشنبه 17 آبان ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده شده است.

معرفی شدگان مذکور ضرورت دارد که از امروز چهارشنبه تا فردا پنجشنبه 18 آبان ماه برای مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون طراحی رشته مربوط به سایت سازمان مراجعه و نسبت به پرینت آن اقدام کنند.

چنانچه داوطلبی در پرینت کارت خود با مشکلی مواجه شده یا پس از دریافت کارت خود مغایرتی در اطلاعات خود مشاهده کند، می‌تواند از فردا پنج‌نشبه از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 17 به نماینده سازمان که در دانشگاه شهرستان محل برگزاری آزمون مستقر است، به شرحی که در جدول مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند و موضوع را پیگیری کنند تا مشکل برطرف شود.

براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، شروع فرآیند آزمون معرفی‌شدگان رشته‌های نیمه‌متمرکز تا چند برابر ظرفیت مربوط به رشته‌های هنرهای تجسمی آزمون کاردانی پیوسته فنی و حرفه‌ای سال 91 از ساعت30/14 روز جمعه 19 آبان ماه خواهد بود.

همچنین برای رشته‌های هنرهای تجسمی گرایش علمی ـ کاربردی ارتباط تصویری و آموزش هنرهای تجسمی و نقاشی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 91 از ساعت 30/14 روز جمعه 19 آبان‌ماه خواهد بود.

آزمون سال 91 رشته‌های نقاشی، ارتباط تصویری، هنرهای تجسمی (نقاشی و گرافیک)، طراحی پارچه و لباس از ساعت 30/8 صبح روز جمعه 19 آبان‌ماه و آزمون سراسری سال 91رشته طراحی صنعتی، از ساعت 30/14 روز جمعه 19 آبان‌ماه در حوزه‌های امتحانی مشخص شده در جداول مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است که آدرس محل برگزاری آزمون روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب درج شده است.توزیع کارت شرکت آزمون نیمه متمرکز هنرهای تجسمی

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت فنی حرفه‌ای و غیرانتفاعی

تکمیل ظرفیت برای کاردانی‌های فنی حرفه‌ای آغاز می شود/ ثبت نام از فردا

اعلام آمار ثبت نام در تکمیل ظرفیت دوره های کاردانی و بدون آزمون

فردا آخرین مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

آمار ثبت نام در کاردانی علمی کاربردی/ تنها یک پنجم ظرفیت پر شد!

شهریه دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

آمار نهایی داوطلبان آزمون های کاردانی/ظرفیت بیشتر از تعداد داوطلب

کارت آزمون کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌ای از 19 مرداد توزیع می گردد

اجحاف در حق مسلم دانشجویان کاردانی تربیت بدنی

ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای

ثبت‌ نام در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای

آغاز ثبت نام کاردانی بدون آزمون آموزشکده‌های سما

پذیرش بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی از ۱۹ آبان

زمان پایان ثبت نام پذیرش در رشته‌ های تحصیلی کاردانی

اعلام نتایج اسامی پذیرفته‌ شدگان نهایی آزمون کاردانی

اخبار روزنامه ها