اعلام زمان برنامه‌های نمایشی جشنوارهٔ دانشگاهی تئا‌تر سوره

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   07 تیر 1391-27 June 2012بازدید 1022
اعلام زمان برنامه‌های نمایشی جشنوارهٔ دانشگاهی تئا‌تر سوره


چهارمین جشنواره تئا‌تر سوره اجراهای خود را طبق برنامه اعلام شده قبلی از شنبه ۱۰ تا پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۱ برگزار می‌کند.

ایلنا: چهارمین جشنواره تئا‌تر سوره اجراهای خود را طبق برنامه اعلام شده قبلی از شنبه ۱۰ تا پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۱ برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی چهارمین جشنواره تئا‌تر سوره؛ جدول زمانی اجرا‌ها از سوی دبیرخانه منتشر شده و در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است. این جشنواره دارای بخش مسابقه صحنه‌ای. مسابقه عروسکی. مسابقه خیابانی وبخش جنبی می‌باشد و در پایان هر روز نیز به نقد و بررسی برخی آثار توسط دانشجویان با حضور اساتید پرداخته می‌شود.

اجراهای روز شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۱، راس ساعت ۱۰ صبح از پلاتو۳ آغاز خواهد شد. در نخستین اجرا (بخش جنبی) «بچه‌های کوچه» به نویسندگی راضیه رفیع‌زاده و به کارگردانی نسیم نادعلی به روی صحنه می‌رود. اولین اجرای (بخش مسابقه صحنه‌ای) ساعت ۱۱، نمایش «جودیا» نوشته مصطفی لعلیان به کارگردانی علیرضا بزمایون را به صحنه می‌برند. در ساعت ۱۶. ۳۰ نیز (بخش مسابقه عروسکی) نمایش «نغمه‌های ناهمساز» نوشته و کارگردانی شیرین باب السلام اجرا می‌شود. همچنین ساعت ۱۵ (بخش مسابقه صحنه‌ای) نمایش «چرکنویس برای نمایش ۱» نوشته ساموئل بکت و به کارگردانی رابعه اقدامی نیز اجرا خواد شد. اولین جلسه نقد و بررسی ساعت ۱۸ در سالن اجتماعات دانشگاه بر روی نمایش «جودیا» و «چرکنویس برای نمایش ۱» برگزار می‌گردد.

اجراهای روز یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۱، راس ساعت ۱۱ صبح در سالن استاد رادی (بخش مسابقه صحنه‌ای) با نمایش «بمبی مخصوص خانهٔ ما» نوشته و کارگردانی امیر اخوین اجراهای روز دوم خودرا آغاز خواهد کرد. (بخش مسابقه صحنه‌ای) ساعت ۱۶. ۳۰ با اجرای نمایش «خونه بزرگه و نوش جان» نوشته و کارگردانی محمود خسرو پرست و سپس (در بخش مسابقه عروسکی) با نمایش «سفر پروانه» نوشته کشاورزی و به کارگردانی مهناز مرسلی ادامه خواهد یافت. وهمینطور (بخش مسابقه عروسکی) ساعت ۱۵ با نمایش «آمریکا وجود ندارد» نوشته اقتباسی به کارگردانی رضا بصیرزاده در پلاتو ۳ اجرا می‌رود. در پایان روز ساعت ۱۸ با نقد و بررسی نمایش «بمبی مخصوص خونهٔ ما» و «خونه بزرگه و نوش جان» در سالن اجتماعات به اجراهای روز دوم خود پایان می‌دهد.

اجراهای روز دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۱، راس ساعت ۱۰ صبح در پلاتوی ۳ با نمایش «کافکا در بستر» نوشته نینا ببر به کارگردانی هادی پدرام (بخش جنبی) فعالیت جشنواره ای‌اش را آغاز می‌کند. و در (بخش مسابقه‌ای صحنه‌ای) راس ساعت ۱۱ با نمایش «سه گانهٔ سوء ظن و سوسک» نوشته رضا گشتاسب و به کارگردانی امین سالاری و همچنین نمایش «دور دنیا در ۸۰ روز» در همین بخش راس ساعت ۱۶. ۳۰ نوشته جلال تهرانی و کارگردانی حسین حسینیان به روی صحنه می‌رود. در سالن اجتماعات با نقد و برسی دو اثردر ساعت ۱۸ «سه گانهٔ سوءظن و سوسک» و «دور دنیا در ۸۰ روز» به اجرای روز سوم پایان می‌دهد.

اجراهای روز سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۱، راس ساعت ۱۰ صبح در پلاتوی ۳ با نمایش «مرگ تصادفی یک آنارشیست» نوشته داریو فو و به کارگردانی کیانوش‌نژاد (بخش جنبی) اجرا خواهد شد. در سالن استاد رادی (بخش مسابقه‌ای صحنه‌ای) ساعت ۱۱ با نمایش «ژاندارک در آتش» نوشته محد رحمانیان به کارگردانی مهرانه به نهاد و همچنین دره‌مان سالن ساعت ۱۴. ۳۰ با نمایش «مستند قتل از پیش اعلام شده» نوشته جابر رمضانی و به کارگردانی نیلوفر صدیق به روی صحنه می‌روند. در سالن اجتماعات با نقد و برسی دو اثردر ساعت ۱۸ «ژاندارک در آتش» و «مستند قتل از پیش اعلام شده» به اجرای روز چهارم پایان می‌یابد.

اجراهای روز چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۱، راس ساعت ۱۱ در سالن رادی (بخش مسابقه‌ای صحنه) با نمایش «جهنم بزرگ» نوشته محمود خسرو پرست و کارگردانی امین حسین‌زاده و ساعت ۱۶. ۳۰ با نمایش «خانهٔ آقای مگس» نوشته و کارگردانی رامین اکبری به روی صحنه می‌روند. در سالن اجتماعات با نقد و برسی دو اثردر ساعت ۱۸ «جهنم بزرگ» و «خانهٔ آقای مگس» به اجرای روز چهارم خود پایان می‌دهد.

اجراهای روز پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۱، راس ساعت ۱۰ در سالن رادی (بخش مسابقه صحنه‌ای) با نمایش «خاکس‌تر به خاکس‌تر» نوشنه پین‌تر و به کارگردانی نصراله اوصیا و در ساعت ۱۲ در‌‌ همان سالن با نمایش «سه روایت از زندگی» به کارگردانی سهیل بابایی و سمن قناد به روی صحنه می‌روند. در ساعت ۱۱ نیز در پلاتو ۳ با نمایش «کارنامه مردودی بندار و بیدخش» نوشته بهرام بیضایی. کارگردانی لیلا خسروی (در بخش جنبی) اجرا می‌شود.

در ضمن در چهارمین جشنواره تئا‌تر سوره (بخش مسابقه خیابانی) در حیاط دانشگاه سوره با سه اثر در روز دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۱ ساعت ۱۳. ۳۰ با نمایش «صندلی» نوشته و کارگردانی مجید یوسفی. ساعت ۱۴. ۳۰ نمایش «موسسهٔ سوره» نوشته و کارگردانی محمد عبدی. ساعت ۱۶. ۳۰ زندگی خصوصی آقا و خانم همدیگه «نوشته سهیل بابایی و کارگردانی فاطمه اکبری به اجرا در خواهند آمد.

همچنین با نمایش‌های محیطی که در (بخش مسابقه صحنه‌ای) هم شرکت داده شده‌اند نمایش» ملاقات «نوشته بهدیس احمدی و به کارگردانی ندافرهنگ مهر و محمد عبدی در سلف مرکزی در ساعت‌های ۱۰. ۱۲. ۱۴. ۱۶. در روزهای شنبه ۱۰ و یکشنبه ۱۱ و دوشنبه ۱۲ به اجرا می‌رود و همچنین نمایش» جات رو با من عوض می‌کنی؟ «نوشته و کارگردانی فاطمه اکبری در روز سه شنبه ۱۳ و چهارشنبه ۱۴ ساعت ۱۴ در نگارخانه دانشگاه به اجرا می‌رود.

مکان تمام اجرا‌ها در ساختمان مرکزی دانشگاه سوره واقع در خیابان آزادی، بین خوش و آذربایجان است.

رسانه‌ها و خبرنگاران و عکاسان با هماهنگی روابط عمومی دانشگاه می‌توانند در جشنواره حضور داشته باشند.

چهارمین جشنواره تئا‌تر دانشگاهی سوره در روز پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۱ با برگزاری اختتامیه جشنواره ساعت ۱۷. ۳۰ در سالن سینما به دبیری بهنام نوایی به کار خود پایان می‌دهد.
برنامه‌های نمایشی جشنوارهٔ دانشگاهی تئا‌تر سوره

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها