زنجان میزبان جشنواره ملی حرکت

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   22 امرداد 1392-13 August 2013بازدید 640زنجان میزبان جشنواره ملی حرکت

رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی استان زنجان زنجان را میزبان جشنواره ملی حرکت درون دانشگاهی در سال جاری اعلام کرد و گفت: در این راستا آثار رسیده به جشنواره بررسی شده است.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از محمد فتحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با تشریح برنامه‌های سال جاری دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی اظهار داشت: حرکت در مسیر کیفی سازی از برنامه‌های این دانشگاه محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه علمی ـ کاربردی به لحاظ کمی به اندازه کافی توسعه یافته است، افزود: نظارت برای افزایش آموزش‌های کیفی در این دانشگاه از اولویت‌ها محسوب می‌شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی استان زنجان به برگزاری جشنواره ملی حرکت طی دو سال گذشته اشاره و تصریح کرد: این جشنواره به ارتقای انجمن‌های علمی و فنی فعال در دانشگاه‌ها کمک می‌کند.

وی دانشگاه علمی ـ کاربردی زنجان را میزبان جشنواره ملی حرکت درون دانشگاهی در سال جاری اعلام کرد و گفت: در این راستا آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره بررسی شده است.

فتحی تعداد آثار رسیده به جشنواره ملی حرکت درون دانشگاهی علمی کاربردی استان زنجان را 444 اثر عنوان و اضافه کرد: این آثار در بخش‌های مختلف به این جشنواره ارسال شده است.

وی کارآفرینی، نوآوری، ابتکارات، نشریات و انجمن‌های علمی را از بخش‌های جشنواره ملی حرکت اعلام کرد که در آنها آثار رسیده به دانشگاه علمی ـ کاربردی استان زنجان بررسی می‌شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی استان زنجان با بیان اینکه تا کنون از 31 استان کشور به جشنواره درون دانشگاهی ملی حرکت اثر ارسال شده است، اضافه کرد: آثار انتخاب شده برای ارائه در جشنواره آماده شده است.

وی تعداد آثار انتخاب شده را برای جشنواره ملی حرکت درون دانشگاهی زنجان 44 اثر اعلام و اضافه کرد: جشنواره ملی حرکت زنجان در مهر ماه برگزار می‌شود.

فتحی تصریح کرد: جشنواره ملی حرکت درون دانشگاهی زنجان با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار می‌شود.


زنجان میزبان جشنواره ملی حرکت جشنواره ملی حرکت جشنواره ملی حرکت در زنجان

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها