نظر دانشجو درباره ماجرای زمین‌خواری در دوره مدیریت جاسبی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   01 بهمن 1391-20 January 2013بازدید 1236نظر دانشجو درباره ماجرای زمین‌خواری در دوره مدیریت جاسبیرئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای نخستین بار با رد تمام زمین خواریهای صورت گرفته در زمان جاسبی، گفت: برای من محرز شده که این حرف اشتباه بوده است.

پرتال دانشگاهی به نقل از  فرهاد دانشجو در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره همکاری یا برخورد با جاسبی طی مدت ریاستش بر دانشگاه، گفت: در طول این چند ماه، به جز چند جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی و یک جلسه با رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد، دیدار دیگری با جاسبی نداشتم اما همواره برای یکدیگر دعای خیر می کنیم.

وی ادامه داد: من خیلی تمایل دارم در برخی امور دانشگاه به رئیس سابق دانشگاه آزاد رجوع کنم، دعوتهای بسیاری هم از او برای حضور در دانشگاه به عمل آوردم اما دعوتهایم را نپذیرفت.تکذیب تمام زمین خواری‌های زمان جاسبی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگاران مهر درباره محرز شدن تمام زمین خواری‌هایی که در زمان جاسبی صورت گرفته است، تصریح کرد: برای من محرز شده که این حرف اشتباه بوده و هیچ زمین خواری صورت نگرفته است، این پاسخ را با صراحت عنوان می کنم.

وی افزود: سیستم قوه قضائیه حاکم بر دعواهایی به این شکل است و کسانی که دعوی را برای این قضایا مطرح کردند با رجوع به قوه قضائیه، در صورت محق بودن به حقشان رسیدند.
ماجرای زمینهای معارض دانشگاه آزاد

دانشجو درباره شکایتهایی که از زمان ریاستش بر دانشگاه آزاد تاکنون در خصوص زمینهای معارض با آن مواجه بوده، اظهار داشت: در برخی موارد شکایتهایی بوده اما تاکنون به نفع دانشگاه آزاد تمام شده و اگر مواردی به ضرر دانشگاه بود تقاضای تجدید نظر کردیم. به عنوان مثال زمینهایی توسط استانداران و شهرداران در فاصله ای بیرون از شهر به دانشگاه آزاد هدیه شده و این زمینها در زمان تحویل آب و برق و جاده نداشته اند، اما بعد از آنکه دانشگاه آزاد این زمینها را آباد کرد، بعد از 20 سال اعلام شد که با سندهای دستی این زمینها در اختیار افراد دیگری قرار گرفته است.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با طبیعی دانستن این موارد، تاکید کرد که این دانشگاه در کل کشور شاید 10 تا 15 پرونده معارض داشته باشد و تعداد این پرونده ها در تهران بسیار محدود است.
ماجرای زمین خواری در دوره مدیریت جاسبی زمین خواری جاسبی دانشگاه دانشگاه آزاد

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها