تسهیلات دانشگاه خواجه نصیر به برترین های کنکور 90 - امکان تحصیل در 2 رشته

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   16 امرداد 1390-07 August 2011بازدید 2682


تسهیلات دانشگاه خواجه نصیر به برترینهای کنکور - امکان تحصیل در 2 رشته

رئیس دانشگاه خواجه نصیر با اعلام ارائه تسهیلات ویژه برای رتبه های برتر کنکور 90، تاکید کرد: دانشگاه خواجه نصیر به رتبه های برتر کنکور سراسری 90 که این دانشگاه را اتنخاب کنند اولویت خوابگاهی و تسهیلات ویژه ارائه و همچنین رتبه های برتری را که معدل بالا دارند دو رشته ای می کند.

رئیس دانشگاه خواجه نصیر با اعلام ارائه تسهیلات ویژه برای رتبه های برتر کنکور90، تاکید کرد: دانشگاه خواجه نصیر به رتبه های برتر کنکور سراسری 90 که این دانشگاه را اتنخاب کنند اولویت خوابگاهی و تسهیلات ویژه ارائه و همچنین رتبه های برتری را که معدل بالا دارند دو رشته ای می کند.

مجید قاسمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر اضافه کرد: دانشگاه خواجه نصیر با تجمیعی که در پیش دارد یکی از دانشگاههای مهم صنعتی کشور است که در آینده اول خواهد شد؛ به همین منظور به رتبه های برتر کنکور سراسری 90 که دانشگاه خواجه نصیر را انتخاب کنند، تسهیلات ویژه ای از جمله اولویتهای خوابگاهی ارائه می شود.

وی افزود: رتبه های زیر 100 از این تسهیلات برخوردار می شوند و البته رتبه های تا 200 نیز می توانند از این امکانات استفاده کنند، علاوه بر این، رتبه های برتر کنکور که در دانشگاه خواجه نصیر بتوانند معدل بالایی کسب کنند دو رشته ای می شوند.

رئیس دانشگاه خواجه نصیر، همچنین از یک اقدام جدید دانشگاه در معرفی دانشگاه خواجه نصیر به دبیرستانیها خبر داد و گفت: در زمان انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری، دانشگاه خواجه نصیر از میان دانشجویان کارشناسی خود گروهی را انتخاب کرده و به دبیرستانهای استان تهران و شهرستانهای مختلف می فرستد تا دانشگاه را به آنان معرفی کند.

قاسمی همچنین در پاسخ به سوال مهر درباره آخرین وضعیت حذف رشته ها در دانشگاه خواجه نصیر، خاطرنشان کرد: هیچ رشته ای از فنی و مهندسی در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی حذف نشده و هیچ تغییری هم به جز افزایش ظرفیت و البته راه اندازی برخی رشته ها در آینده اتفاق نیفتاده است.


تسهیلات دانشگاه خواجه نصیر برترین های کنکور 90 امکان تحصیل 2 رشته
اخبار روزنامه ها