توزیع کارت کنکور سراسری از 2 تیر و زمان اعلام فهرست رشته های خاص

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   22 خرداد 1392-12 June 2013بازدید 816توزیع کارت کنکور سراسری از 2 تیر و  زمان اعلام فهرست رشته های خاص
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: کارت ورود به جلسه آزمونهای سراسری 92 از دوم تیر منتشر می شود.

پرتال دانشگاهی به نقل از حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: کارت شرکت در آزمون سراسری سال 92 طی روزهای 2 تا 5 تیر از طریق سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org توزیع می شود و داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی شرکت کرده اند لازم است کارتهای شرکت در آزمون را حتماً دریافت کنند.

وی با بیان اینکه دفترچه راهنمای شرکت در آزمون سراسری به همراه توزیع کارتها منتشر می شود، خاطرنشان کرد: در این دفترچه به تمام اطلاعات لازم مربوط به برگزاری آزمون، نحوه پاسخگویی به سوالات، آشنایی با پرسشنامه و چند مورد دیگر اشاره می شود.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، فهرست رشته های دارای شرایط خاص، شرایط و ضوابط هر رشته که به روش متمرکز در آزمون سراسری سال 92 دانشجو می پذیرند به طور جداگانه و همزمان با توزیع کارت روی سایت سازمان قرار داده می شود.

به گزارش مهر، آزمون سراسری 92 روزهای 6، 7 و 8 تیر برگزار می شود.کنکور کنکور92 توزیع کارت کنکور سراسری کنکور سراسری زمان برگزاری کنکور سراسری
اخبار روزنامه ها