نخبگان کرمانشاهی کنکور، دانشگاه صنعتی را از یاد نبرید!

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   14 امرداد 1392-05 August 2013بازدید 627نخبگان کرمانشاهی کنکور، دانشگاه صنعتی را از یاد نبرید!


مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه از منتخبین کنکور سراسری برای تحصیل در دانشگاه صنعتی کرمانشاه دعوت به عمل آورد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از حسین پار در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس علمی - آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) _ منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: دانشگاه صنعتی کرمانشاه یک دانشگاه نوپا و جوان است که امکانات محدودی دارد اما با این وجود، دانشجویانش همواره افتخار آفرینی می کنند.

وی افزود: کسب افتخار در جشنواره‌های معتبر علمی ملی و بین‌المللی از سوی دانشجویان و قبولی آمار قابل توجه فارغ التحصیلان این دانشگاه در مقطع تحصیلات تکمیلی و کسب چندین رتبه تک رقمی و دو رقمی توسط این دانشجویان نمونه ای از کیفیت آموزش در این دانشگاه پویاست.

این مقام مسئول تصریح کرد: در دانشگاه صنعتی کرمانشاه، افراد پس از ورود به دانشگاه و گذراندن واحدهای آموزشی، بصورت مهندسانی ماهر و در اصطلاح دست به آچر و کارآفرین و آشنا به دنیای کسب و کار خارج می شوند و بسیاری از دانشجویان این دانشگاه کرسی‌های بهترین دانشگاه‌های معتبر ایران را در دوره تحصیلات تکمیلی به خود اختصاص داده اند.

وی یادآور شد: با توجه به سیاست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر اجرای طرح بومی گزینی داوطلبان، شانس قبولی دانش آموزان بومی در استان خود بیشتر خواهد بود و نیز با توجه به وابستگی مالی و عاطفی داوطلبان و نیز مقطع سنی حساس و تعیین کننده و تاثیرات روانی متفاوتی که این تصمیم سرنوشت ساز به داوطلبان (مخصوصاً دختران) تحمیل می کند، از منتخبین کنکور سراسری برای تحصیل در دانشگاه صنعتی کرمانشاه دعوت بعمل می‌آید.

پار اظهار کرد: دانشگاه صنعتی کرمانشاه با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کشور، تأمین نیازهای صنایع گوناگون موجود در استان و منطقه غرب، توسعه و کاربردی نمودن فناوری‌های نوین در صنایع مختلف از سال ۱۳۸۶ در شهر کرمانشاه فعالیت خود را آغاز کرده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه، گفت: این دانشگاه هم‌اکنون در رشته‌های مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک در دانشکده انرژی و همچنین مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر- سخت افزار و مخابرات در دانشکده فناوری اطلاعات، پذیرش دانشجو دارد.


نخگان کنکور اسامی نخبگان کنکور92 اسامی نخبگان کرمانشاه
اخبار روزنامه ها