فرصت ثبت‌نام در رشته‌های باآزمون دانشگاه آزاد تا پایان مرداد ماه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   27 امرداد 1392-18 August 2013بازدید 1069فرصت ثبت‌نام در رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد تا پایان مرداد ماه

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: داوطلبان تا پایان مردادماه سال جاری فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام خود در رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اقدام کنند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام این خبر گفت: داوطلبان برای ثبت نام در رشته‌های با آزمون تا پایان مردادماه فرصت دارند که نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند لذا به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از موعد مقرر اطلاعات مربوط به ثبت‌نام خود را وارد سیستم کنند.

وی در ادامه افزود: هر داوطلب می‌تواند 20 رشته محل را بر اساس علاقه انتخاب و در سایت ثبت کند.

اقبالی تاکید کرد: داوطلبانی که در سایت www.azmoon.otrg  ثبت‌نام کرده‌اند، باید در نظر داشته باشند که امکان ویرایش و تغییر در اطلاعات درج شده در سایت امکان‌پذیر نیست.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در ادامه خاطرنشان کرد: جدول رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شامل رشته‌های گروه پزشکی و برخی از رشته‌های غیر پزشکی بر روی سایت www.pubr-azmoon.com قرار دارد، لذا داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت نسبت به دانلود و کسب اطلاعات از آن اقدام کنند.

وی تاکید کرد: داوطلبان ملزمند در گروه آزمایشی‌ که در آزمون شرکت کرده‌اند، نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

مشاور ریاست دانشگاه خاطرنشان کرد: داوطلبان ملزمند کد 7 رقمی انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی خود را که در انتهای کارنامه آنها ثبت شده و بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد، در فرم ثبت‌نام اینترنتی خود درج کنند.

اقبالی توصیه کرد: از تمام داوطلبانی که در آزمون شرکت کرده‌اند، دعوت می‌شود که برای ثبت نام در بدون آزمون نیز اقدام کنند، چرا که شانس ادامه تحصیل در گزینه‌های متنوع‌تری را به آنها خواهد داد.

رئیس مرکز آزمون در پایان گفت:‌ داوطلبان می‌توانند در صورت مواجه شدن با هر سؤال یا ابهامی به سایت www.azmoon.otrg و www.pubr-azmoon.com مراجعه کنند و در قسمت پرسش و پاسخ، سؤال خود را مطرح کنند یا به نشانی الکترونیکی porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.


ثبت نام در آزمون دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد آزمون دانشگاه آزاد شرایط ثبت نام در آزمون دانشگاه آزاد
اخبار روزنامه ها