چاره ای برای داوطلبان آزمون‌های لغو شده آيلتس !

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان ارسال شده در   23 فروردین 1391-11 April 2012بازدید 2255چاره ای برای داوطلبان آزمون‌های لغو شده آيلتس !

مشاورعالي سازمان سنجش آموزش كشور از تمهيدات اين سازمان و پيشنهلاد سه گزينه براي داوطلبان دو آزمون آيلتس (IELTS ) لغو شده در فروردين ماه امسال خبر داد.

'حسين توكلي' توضيح داد: موسسه 'ايران آيلتس' كه يكي از موسسات برگزار كننده آزمون زبان آيلتس در كشور است و اخيرا اعلام شد كه به علت وجود برخي مشكلات فني، آزمون هاي آيلتس اين موسسه در تاريخ هاي پنج شنبه، 24 فروردين برابر 12 آوريل 2012 و شنبه، 26 فروردين ماه 91 برابر با 14 آوريل 2012 را برگزار نخواهد شد.

وي افزود: با هماهنگي هاي انجام گرفته، داوطلباني كه براي شركت در آزمون آيلتس اين دو تاريخ ثبت نام كرده اند مي توانند سه گزينه را انتخاب كنند كه اعلام انصراف از شركت در آزمون و درخواست استرداد وجه ثبت‌نام، يكي از آنها است.

به گفته توكلي داوطلباني كه مايل به باز پس گرفتن وجه ثبت نام هستند لازم است از طريق پروفايل خود نسبت به درخواست استرداد وجه ثبت‌نام اقدام كنند و سازمان سنجش ترتيبي خواهد داد تا در اسرع وقت شهريه‌هاي پرداختي به طور كامل به حساب هاي اعلام شده داوطلبان واريز شود.

وي تغيير تاريخ آزمون را يكي ديگر از گزينه هاي پيشنهادي سازمان سنجش به اين داوطلبان عنوان كرد و گفت: داوطلباني كه تمايل به تغيير تاريخ آزمون جهت شركت در آزمون‌هاي بعدي موسسه ايران آيلتس را دارند مي‌توانند از طريق پروفايل خود نسبت به تغيير تاريخ آزمون اقدام كرده و يكي از آزمون تاريخ هاي 10، 12 و 19 ماه 'مي' 2012برابر با 21، 23 و 30 ارديبهشت ماه 1391 را انتخاب كنند.

توكلي با بيان اينكه ارائه درخواست به منظور شركت در آزمون مراكز ديگر برگزار كننده آزمون در كشور نيز سومين گزينه پيشنهادي به داوطلبان آزمون هاي لغو شده آيلتس است گفت: در صورت تقاضاي داوطلبان، سازمان سنجش آموزش كشور درخواست اين‌گونه متقاضيان را به موسسات مذكور ارسال خواهد كرد تا بر اساس ظرفيت مراكز مورد نظر در اولين فرصت ممكن ترتيب شركت آنان در آزمون‌هاي مورد نظر داده شود.

وي از داوطلباني كه متقاضي شركت در آزمون مراكز ديگر هستند خواست فرم پيوست را تكميل و از طريق ايميلي كه در پروفايل ثبت‌نامي خود اعلام كرده اند به نشاني NOET_SANJESH@YAHOO.COM ايميل كنند.

مشاورعالي سازمان سنجش تاكيد كرد: اطلاعات در مورد برگزاري آزمون‌هاي بعدي موسسه ايران آيلتس از طريق سايت آيلتس و همچنين سايت سازمان سنجش آموزش كشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
داوطلبان آزمون‌ لغو شده آيلتس
اخبار روزنامه ها