اعلام مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام برای آزمون زبان وزارت بهداشت

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان ارسال شده در   31 فروردین 1391-19 April 2012بازدید 2475اعلام مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام برای آزمون زبان وزارت بهداشت

داوطلبان دوازدهمین دوره شرکت در آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت (MHLE) می توانند در روزهای 12 و 13 اردیبهشت ماه اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر، تمامی داوطلبان شرکت در این دوره از آزمون می توانند در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 12 و 13 اردیبهشت ماه با ورود به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت 18 روز دوشنبه 18 اردیبهشت ماه 91 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت خواهد بود و آزمون در روز پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه 91 فقط در یک حوزه و در شهر تهران برگزار خواهد شد.

کارنامه اینترنتی از ساعت 18 روز چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه 1391 از طریق همین سایت قابل دریافت است. این کارنامه دارای کُد ویژه یا Certification Code بوده و درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل استعلام است؛ بنابراین، کارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شرکت کنندگان صادر نخواهد شد.
اعلام مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت
اخبار روزنامه ها