ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی تا ۷ خردادماه ادامه دارد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان خارجیارسال شده در   07 خرداد 1392-28 May 2013بازدید 2062ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی تا ۷ خردادماه ادامه دارد


آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامي که از يکم خرداد ماه آغاز شده تا هفتم خرداد ادامه خواهد داشت.


پرتال دانشگاهی به نقل از  آنا، ناصر اقبالي امروز در نشستي خبري با بيان اين مطلب افزود:آزمون تخصصي زبان انگليسي EPT از يکم خرداد آغاز شده و تا هفتم خرداد ادامه خواهد داشت که داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت ept.iauset.com نسبت به ثبت نام الکترونيکي خود اقدام کنند.

رئيس مرکز آزمون ادامه داد:هيچ محدوديتي براي شرکت در اين آزمون براي متقاضيان وجود ندارد و هر فرد با هر سن و معلوماتي مي تواند در آزمون زبان انگليسي EPT شرکت نمايد.

وي در خصوص زمان اعلام نتايج آزمون EPT گفت: روال اعلام نتايج آزمون EPT اينگونه است که يک هفته تا 10 روز بعد از برگزاري نتايج بر روي سايت ept.iauset.com قرار مي گيرد و داوطلبان مي توانند از وضعيت و نتيجه آزمون خود مطلع شوند.

ثبت نام آزمون IELTS  آکادميک همچنان ادامه دارد

وي همچنين يادآور شد: ثبت نام آزمون IELTS آکادميک که از يکم خرداد ماه آغاز شده بود تا ششم خرداد ادامه دارد و داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت ielts.iauset.com نسبت به ثبت نام اينترنتي خود اقدام نمايند.

رئيس مرکز آزمون در ادامه افزود: آزمون IELTS در هر ماه 2 بار برگزار مي شود که شامل آکادميک و جنرال نيز مي باشد، لذا متقاضيان مي توانند در هر زماني که از آمادگي لازم برخوردار بودند در اين آزمون به صورت اينترنتي ثبت نام نمايند.

اقبالي خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامي يکي از معتبرترين مراکز برگزارکننده آزمون IELTS در ايران است که با برگزاري اين آزمون در ايران کمک فراواني به خانواده ها به لحاظ هزينه کرده است چراکه قبل از اين داوطلبان مجبور بودند براي شرکت در اين آزمون به کشورهاي ديگر سفر کنند.

اقبالي در پايان گفت: علاقه مندان آزمون آيلتس مي توانند جهت اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاري هاي اين آزمون ها به سايت ielts.iauset.com مراجعه کنند و در صورت داشتن هرگونه سؤال يا ابهامي با ارسال ايميل به آدرس porsesh@azmoon.net و يا با مراجعه به بخش پرسش و پاسخ سايت www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح نمايند تا کارشناسان ظرف کمتر از 24 ساعت به آن پاسخ گويند.


ثبت نام آزمونEPT آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی تا 7 خرداد ماه
اخبار روزنامه ها