دوره كارشناسي ارشد "پزشک خانواده" و "طب سالمندان"در دانشگاه تهران راه اندازی می شود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   14 اسفند 1390-04 March 2012بازدید 2454دوره كارشناسي ارشد "پزشک خانواده" و "طب سالمندان"در دانشگاه تهران راه اندازی می شود

پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو:معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشکي تهران از راه‌اندازي دو رشته پزشک خانواده و طب سالمندان از مهر سال 91 در دانشگاه خبر داد و گفت: اين دو رشته در مقطع کارشناسي ارشد از مهر سال 91 در دانشکده پزشکي دانشگاه راه‌اندازي مي‌شود.

محمد جليلي  منطقه دانشگاه علوم پزشکي تهران، با بيان اينکه اين دانشگاه در حال گسترش رشته‌هاي خود در مقاطع کارشناسي ارشد و دکتري است، تصريح کرد: دانشگاه علوم پزشکي تهران در حال راه‌اندازي رشته‌هاي متعدد در مقاطع بالاي کارشناسي ارشد و دکترا است، حتي برنامه‌ريزي و کريکلوم درسي تمامي اين رشته‌ها تدوين و به وزارت بهداشت اعلام شده است كه به محض دريافت مجوز از شوراي گسترش آموزش پزشکي اسامي رشته‌ها اعلام و دانشجو مي‌پذيريم.

وي در ادامه با اشاره به راه‌اندازي رشته پزشک خانواده و طب سالمندان در اين دانشگاه، گفت: اين دو رشته براي اولين بار در دانشگاه علوم پزشکي تهران براي مهر سال تحصيلي 91 در مقطع كارشناسي ارشد دانشجو مي‌پذيرد.

معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشکي تهران افزود: تمامي مراحل تصويب اين دو رشته در دانشگاه و وزارت بهداشت به پايان رسيده است و بدون هيچ کمبودي در تسهيلات آموزشي اين دو رشته از سال آينده در دانشکده پزشکي دانشگاه علوم پزشکي تهران راه‌اندازي مي‌شود.

وي با تاکيد بر اينکه فارغ‌التحصيلان رشته پزشکي مي‌توانند در اين دو رشته تحصيل کنند، اظهارکرد: ظرفيت دانشجو منوط به نظر شوراي برنامه ريزي و گسترش آموزش پزشکي وزارت بهداشت است، اما به منظور فراهم شدن زمينه‌هاي گسترش اين رشته در دانشکده پزشکي تلاش مي‌شود دوره‌هاي اول با تعداد محدودي از پذيرش دانشجو آغاز شود.

جليلي در پايان خاطر نشان کرد: رشته پزشکي خانواده در راستاي برنامه پزشک خانواده وزارت بهداشت تدوين شده است و فارغ التحصيلان اين رشته جذب فعاليت‌هاي اين برنامه مي‌شوند.
كارشناسي ارشد پزشک خانواده طب سالمندان دانشگاه

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

همایش رایگان موفقیت در کنکور ارشد مدیریت اجرایی و MBA - موسسه پژوهش -29 مهر ماه

معرفی پذیرفته شدگان نهایی حافظان کل قرآن در کنکور کارشناسی ارشد

اخبار روزنامه ها