آزمون پروژه عملي رشته طراحي صنعتي در کنکور ارشد 19 خرداد برگزار مي‌شود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   27 اردیبهشت 1391-16 May 2012بازدید 3149
آزمون پروژه عملي رشته طراحي صنعتي در کنکور ارشد 19 خرداد برگزار مي‌شود

پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو:آزمون پروژه عملي رشته طراحي صنعتي از کد رشته امتحاني 1362 در کنکور کارشناسي ارشد سال 91 در روز جمعه 19 خرداد برگزار مي شود.

آن دسته از داوطلباني که براساس مندرجات کارنامه اوليه آزمون مجاز به انتخاب رشته در رشته امتحاني طراحي صنعتي هستند و نسبت به انتخاب کد يا کد رشته محلهاي تحصيلي از اين رشته اقدام مي کنند مي توانند در اين آزمون عملي شرکت کنند.

آزمون عملي در روز جمعه 19 خرداد 91 منحصراً در شهرستان تهران برگزار مي شود و داوطلبان لازم است براي پرينت کارت ورود به جلسه و برگ راهنماي شرکت در آزمون پروژه، روز چهارشنبه 17 خرداد به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org مراجعه کنند.

هزينه برگزاري آزمون پروژه مبلغ 59 هزار ريال (پنج هزار و نهصد تومان) است که اين هزينه بايد قبل از پرينت کارت ورود به جلسه آزمون مربوط از سوي داوطلبان پرداخت شود.

امکان پرداخت اينترنتي اين هزينه در سايت سازمان سنجش فراهم شده و داوطلبان مي توانند با دريافت کد پرداخت مبلغ اينترنتي و درج اين کد به همراه اطلاعات کارت اعتباري و يا شماره پرونده و کد رهگيري در قسمت مربوط نسبت به پرينت کارت ورود به جلسه آزمون و برگ راهنماي شرکت در آزمون اقدام کنند.

براي شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت کارت ورود به جلسه اينترنتي و همچنين اصل کارت ملي و يا اصل شناسنامه عکسدار الزامي است و کليه داوطلبان بايد براي پرينت کارت ورود به جلسه اقدام کنند و زمان برگزاري، نام و آدرس محل برگزاري اين آزمون در کارت ورود به جلسه آنها درج خواهد شد.

داوطلبان تنها به يک سوال در مدت 240 دقيقه پاسخ مي دهند. به داوطلبان رشته‌ طراحي صنعتي 6 برگ مقواي "اشتنباخ" به ابعاد 50*35 سانتي متر (نصف مقواي اشتنباخ) به ضميمه برگ سوال داده خواهد شد. هر داوطلب موظف است يک تخته شاسي مناسب به ابعاد 50*35 و وسايل معمولي طراحي و اسکيس (فقط مداد رنگي و ماژيک) منحصراً به همراه داشته باشد.

هيچ يک از داوطلبان اجازه آوردن وسائل اضافي اعم از کتاب، جزوه، تلفن همراه، پيجر، نت‌بوک و هرگونه وسيله الکترونيکي مجهز به دوربين فيلمبرداري و يا عکس‌برداري و غيره (به جز موارد خواسته شده فوق) را ندارند. استفاده از هرگونه کتاب طراحي، کاغذ، (به جز آنهايي که در جلسه آزمون به داوطلب داده خواهد شد)، تصاوير متفرقه در جلسه آزمون اکيداً ممنوع بوده و درصورت مشاهده، تقلب محسوب مي شود.

در حين انجام پروژه قدم زدن، سرکشي برروي کار ديگران، هر نوع پرسش و پاسخ و کمک به همديگر مجاز نبوده و درصورت انجام آن به عنوان تقلب محسوب خواهد شد. هرگونه کولاژ کردن، چسباندن و نصب کردن مصالح متفرقه بر روي پروژه عملي ممنوع است.

داوطلبان کد رشته امتحاني 1362 فقط مي‌توانند در آزمون دو رشته پروژه دار شرکت کنند و چنانچه اين نکته توسط برخي از داوطلبان رعايت نشود، براي اين دسته از داوطلبان نيز با توجه به اولويت‌هاي انتخابي، فقط يک رشته پروژه ديگر منظور خواهدشد.

کنکور سراسري کارشناسي ارشد 91 در روزهاي 26 تا 28 بهمن ماه 90 با رقابت بيش از 930 هزار شرکت کننده برگزار شد و داوطلبان در 137 رشته با هم به رقابت پرداختند و کارنامه اوليه 4 خرداد منتشر مي شود.
آزمون پروژه عملي رشته طراحي صنعتي کنکور کارشناسی ارشد

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

استعلام از وزارت اطلاعات برای پذیرش تمامی دانشجویان ارشد و دکتری

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها