زمان برگزاری آزمون عملی رشته طراحی صنعتی کنکور ارشد در روز جمعه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   17 خرداد 1391-06 June 2012بازدید 2262زمان برگزاری آزمون عملی رشته طراحی صنعتی کنکور ارشد در روز جمعه

آزمون پروژه عملي رشته طراحي صنعتي در کنکور کارشناسي ارشد سال 91 روز جمعه 19 خرداد ماه در محل دانشگاه شهيدبهشتي برگزار مي شود.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر، داوطلبان کد رشته‌ امتحاني 1362 (رشته طراحي صنعتي) که نسبت به انتخاب کد يا کد رشته محلهاي تحصيلي از اين رشته اقدام کرده اند مي توانند در روز جمعه 19 خرداد در آزموني که منحصراً در شهرستان تهران برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

کارت ورود به جلسه و برگ راهنماي شرکت در آزمون پروژه، روز چهارشنبه 17 خرداد در سايت اينترنتي سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org منتشر مي شود. آندسته از داوطلباني که در خصوص پرينت کارت با مشکلي مواجه مي‌شوند مي‌توانند براي رفع نقص از ساعت 6 تا 8 صبح روز جمعه 19 خرداد به نماينده اين سازمان مستقر در حوزه امتحاني مراجعه کنند.

هزينه برگزاري آزمون پروژه مبلغ 59 هزار ريال است که داوطلبان بايد قبل از پرينت کارت ورود به جلسه آن را به صورت اينترنتي که امکان آن در سايت سازمان سنجش فراهم شده‌، پرداخت کنند و سپس با دريافت کد پرداخت مبلغ اينترنتي و درج کد به همراه اطلاعات کارت اعتباري، يا شماره پرونده و کد رهگيري در قسمت مربوط نسبت به پرينت کارت خود اقدام کنند.

آزمون پروژه عملي رشته طراحي صنعتي روز جمعه در دانشگاه شهيد بهشتي به نشاني تهران، اوين، بلوار دانشجو به مدت240 دقيقه براي کليه داوطلبان برگزار مي شود و فرآيند آزمون راس ساعت 8 صبح برگزار خواهد شد.

به داوطلبان يک سوال داده خواهد شد که لازم است در مدت مذکور به آن پاسخ دهند. داوطلبان رشته‌ طراحي صنعتي 6 برگ مقواي اشتنباخ به ابعاد 50*35 سانتي متر (نصف مقواي اشتنباخ) به ضميمه برگ سوال داده خواهد شد. هر داوطلب موظف است يک تخته شاسي مناسب به ابعاد 50*35 و وسايل معمولي طراحي و اسکيس (فقط مداد رنگي و ماژيک) به همراه داشته باشد.

هيچ يک از داوطلبان اجازه آوردن وسائل اضافي اعم از کتاب، جزوه، تلفن همراه، پيجر، نت‌بوک و هرگونه وسيله الکترونيکي مجهز به دوربين فيلمبرداري و يا عکسبرداري را ندارند. استفاده از هرگونه کتاب طراحي، کاغذ، به جز آنهايي که در جلسه آزمون به داوطلب داده خواهد شد و تصاوير متفرقه در جلسه آزمون اکيداً ممنوع بوده و در صورت مشاهده، تقلب محسوب مي شود.

در حين انجام پروژه قدم زدن، سرکشي برروي کار ديگران، هر نوع پرسش و پاسخ و کمک به همديگر مجاز نبوده و درصورت انجام آن به عنوان تقلب محسوب خواهدشد. هرگونه کولاژ کردن، چسباندن و نصب کردن مصالح متفرقه بر روي پروژه عملي ممنوع است.

داوطلبان کد رشته امتحاني 1362 فقط مي‌توانند در آزمون دو رشته پروژه دار شرکت کنند و چنانچه توسط برخي از داوطلبان اين موضوع رعايت نشود، براي اين دسته از داوطلبان نيز با توجه به اولويت‌هاي انتخابي، فقط يک رشته پروژه ديگر منظور خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون عملی رشته طراحی صنعتی کارشناسی کنکور ارشد

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

استعلام از وزارت اطلاعات برای پذیرش تمامی دانشجویان ارشد و دکتری

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها