دانشگاه علمی و کاربردی خراسان رضوی در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   12 آذر 1391-02 December 2012بازدید 4572دانشگاه علمی و کاربردی خراسان رضوی در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان‌رضوی از پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در 11 استان کشور خبر داد و افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی از مقطع کاردانی تا کارشناسی و اکنون نیز در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.

محمد رضایی رکن‌آبادی، بعدازظهر شنبه در اتاق جلسات دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد برای نخستین بار در دانشگاه جامع علمی و کاربردی صورت می پذیرد.

وی با تاکید بر اینکه رشته هایی که در این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد پروژه محور بوده، تصریح کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی در سایت سازمان سنجش کشور از ۸ آذرماه در دو گروه خدمات اجتماعی و کشاورزی در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربری خراسان‌رضوی با بیان اینکه در دوره‌های مهندسی فن‌آوری کارشناسی ارشد نیز در ۲۹ رشته در دو گروه صنعت و کشاورزی دانشجو پذیرش می شود، گفت: آزمون کارشناسی ارشد علمی و کاربردی در ۱۱ اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی با شناسایی مشکلات عرصه صنعت و کشاورزی در مقطع کارشناسی حرفه‌ای ارشد دانشجو می‌پذیرد و دانشجو ملزم است که به رفع مشکل در دو بخش کشاورزی و صنعت بپردازد و دانشجو در صورتی فارغ التحصیل می‌شود که این پروژه را با موفقیت تمام کند.

رضایی تصریح کرد: اکنون ۴۰ درصد از دروس در دانشگاه علمی و کاربردی نظری و بقیه دروس عملی هستند و در این راستا یکی از اهداف این دانشگاه ایجاد ارتباط میان بحث‌های نظری و عملی در صنعت و کشاورزی است.دانشگاه علمی و کاربردی خراسان رضوی مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دانشجو

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

همایش رایگان موفقیت در کنکور ارشد مدیریت اجرایی و MBA - موسسه پژوهش -29 مهر ماه

اخبار روزنامه ها