امتناع سفارت انگلستان از صدور روادید برای محقق هسته‌ای واحد علوم تحقیقات در مقطع کارشناسی ارشد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   27 فروردین 1392-16 April 2013بازدید 1334

امتناع سفارت انگلستان از صدور روادید برای محقق هسته‌ای واحد علوم تحقیقات در مقطع کارشناسی ارشد


در حالی که مقاله دانش آموخته کارشناسی ارشد واحد علوم تحقیقات برای سخنرانی در چهل و یکمین نشست سالانه جامعه پزشکی هسته‌ای بریتانیا پذیرفته شد، دولت انگلستان از صدور روادید خودداری کرد.

پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرگزاری مهر، مقاله مهندس محمد رضا خسروی بخت دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی هسته‌ای گرایش پرتو پزشکی این واحد دانشگاهی و همکاران وی با عنوان " بررسی میزام اکتیوینه پرازئودیمیوم اکساید تولید شده در شتابدهنده به منظور امکان ارتقای خواص درمانی نانو ذرات رادیو اکتیویته و مولتی فاکشنال پرازئودیمیوم" برای سخنرانی در چهل و یکمین نشست سالانه جامعه پزشکی هسته ای بریتانیا پذیرفته شد.

متعاقبا رئیس انحمن هسته ای بریتانیا با ارسال نامه ای از وی دعوت کرد تا اول اردیبهشت سال جاری در شهر برایتون انگلستان حاضر شود.

خسروی بخت- برگزیده جشنواره جوان خوارزمی در سال 91 با بیان اینکه برای اخذ روادید به انگلستان و حضور در این نشست تخصصی به سفارت این کشور در استانبول مراجعه کردم، گفت: سفر به ترکیه و اخذ روادید انگلستان برای همه ایرانیان با مشکلات و هزینه های زیادی همراه است ولی متاسفانه سفارت انگلستان پرونده وی را که انتظار می رفت در اولویت قرار دهد با تاخیر فراوان و خارج از عرف معمول مورد بررسی قرار داد و نهایتا به دلیل واهی از صدور روادید امتناع کرد.

وی ادامه داد: هم اکنون عنوان و محل سخنرانی اینجانب در تاریخ چهارم اردیبهشت توسط جامعه پزشکی هسته ای انگلستان در نظر گرفته شده (در پایگاه رسمی این انجمن موجود است) و من از اینکه دستگاه دیپلماسی انگلستان مانع از حضور اینجانب در این نشست علمی شده حیرت زده‌ام.

خسروی بخت با بیان این مطلب که این مقاله با همکاری پژوهشگرانی از ایران، پاکستان و کره جنوبی تهیه شده بود، افزود: دیدار دانشگاهیان و پژوهشگران کشورهای مختلف زمینه صلح و ثبات روابط میان ملل را فراهم می‌آورد و اقداماتی از این قبیل موجب ناامیدی و دلسردی دوستداران علم و پژوهش خواهد شد امیدوارم دستگاه دیپلماسی انگلستان در رویه خود تجدید نظر کند و چنین موانعی برای سایر پژوهشگران وجود نداشته باشد.

محمدرضا خسروی بخت دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی هسته‌ای گرایش پرتوپزشکی و عضو باشگاه پژوهشگران و نخبگان واحد علوم و تحقیقات تاکنون مقالات متعددی در معتبرترین مجلات علمی جهان در خصوص کاربرد رادیوایزوتوپ‌ها و فناوری نانو در پزشکی به خصوص در زمینه درمان سرطان منتشر کرده است.

طرح پژوهشی وی با عنوان " بررسی و تولید رادیوایزوتوپ پرازئودیمیوم-142" ، رتبه سوم پژوهش های کاربردی را در چهاردهمین جشنواره جوان خوارزمي کسب کرده است.


کارشناسی ارشد ارشد امتناع انگلیس از صدور روادید کارشناسی ارشد اخبار کارشناسی ارشد

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

اخبار روزنامه ها