پذيرش دانشجوی ارشد مجازی در دانشگاه علوم پزشکی در مشهد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   05 امرداد 1392-27 July 2013بازدید 1419پذيرش دانشجوی ارشد مجازی در دانشگاه علوم پزشکی در مشهد

دانشگاه علوم پزشکي مشهد به منظور توسعه آموزش از راه دور سومين دوره پذيرش دانشجو در مقطع کارشناسي ارشد ناپيوسته رشته آموزش پزشکي را برگزار مي کند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار مهر، اين دوره به منظور توسعه فعاليت آموزش عالي در پاسخگويي به نيازهاي اجتماعي و تأمين نيروي انساني متخصص، به اجرا در مي آيد. اين برنامه به شيوه نيمه حضوري و با استفاده از روشهاي مختلف تدريس با تاکيد بر مشارکت فعال دانشجويان ارائه مي شود.

سومين آزمون کارشناسي ارشد اين دوره مجازي 25 مردادماه در دانشگاه علوم پزشکي مشهد برگزار مي شود.

داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون بايد داراي شرايطي از جمله برخورداري از توانايي جسمي متناسب با رشته آموزش پزشکي و عدم اعتياد به مواد مخدر، واجد شرايط عمومي متداول در آزمون هاي مختلف کشور، اعتقاد به دين مبين اسلام يا يکي از اديان مندرج در قانون اساسي، پذيرفتن قانون اساسي و عدم مخالفت با نظام جمهوري اسلامي ايران، عدم وابستگي تشکيلاتي به احزاب و گروه ها محارب و هواداري از آن ها، نداشتن سوء پيشينه کيفري و عدم اشتهار به فساد اخلاقي باشند.

تحصيل همزمان در رشته هاي آموزش از راه دور دانشگاه با دوره خدمت وظيفه منافاتي ندارد. داوطلبان داراي موارد معلوليت که با کار با کامپيوتر منافات داشته باشد، مجاز به شرکت در آزمون نيستند.

اعضاي هيات علمي گروه هاي علوم پزشکي، دارندگان مدرک دکتري عمومي پزشکي، دکتري تخصصي و فوق تخصصي، گروه هاي علوم پزشکي و دارندگان مدرک کارشناسي ارشد و کارشناسي گروه هاي علوم پزشکي مجاز به شرکت در آزمون هستند. دارندگان مدارک معادل، مجاز به شرکت در اين آزمون نيستند.

همزماني تحصيل در رشته هاي آموزش از راه دور با ساير رشته ها ممنوعيتي براي تحصيل همزمان در رشته هاي سيستم آموزش از راه دور دانشگاه با ساير رشته هاي حضوري و غيرحضوري وجود ندارد. هر گونه انتقال و يا جابجايي محل تحصيل در رشته ها از سيستم آموزش حضوري به غيرحضوري و برعكس ممنوع است.

آزمون ورودي، حضوري و به صورت غيرمتمركز و به صورت دو مرحله اي توسط دانشگاه علوم پزشکي مشهد برگزار مي شود. آزمون مرحله اول كتبي و بصورت چند گزينه اي برگزار شده و در اين مرحله 2 برابر ظرفيت رشته، پذيرش صورت مي گيرد. آزمون مرحله دوم شامل مصاحبه شفاهي است. عدم حضور داوطلبان در مرحله دوم آزمون انصراف محسوب شده و انجام مصاحبه مجدد امكان پذير نخواهد بود. نمره آزمون کتبي 66 درصد امتياز و نمره مصاحبه 46 درصد امتياز است.

ثبت نام در اين آزمون از تاريخ اول تا 23 مردادماه انجام مي گيرد و آزمون صبح جمعه 25 مرداد در محل دانشکده پزشکي دانشگاه علوم پزشکي مشهد برگزار مي شود. ظرفيت پذيرش در اين رشته 12 نفر است که 66 درصد از اين سهميه به اعضاي هيات علمي دانشگاه هاي علوم پزشکي سراسر کشور اختصاص يافته است.


پذیرش دانشجوی ارشد پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرش دانشجو در مقطع ارشد در مشهد پذیرش دانشجو مجازی در مشهد

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

همایش رایگان موفقیت در کنکور ارشد مدیریت اجرایی و MBA - موسسه پژوهش -29 مهر ماه

معرفی پذیرفته شدگان نهایی حافظان کل قرآن در کنکور کارشناسی ارشد

اخبار روزنامه ها