زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری و ارشد واحد علوم ‌و تحقیقات استان خوزستان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   17 شهریور 1392-08 September 2013بازدید 1775زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری و ارشد واحد علوم ‌و تحقیقات استان خوزستان

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از رییس دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات خوزستان از آغاز ثبت‌نام پذیرفته شدگان دوره‌های کاشناسی‌ ارشد و دکتری این واحد از فردا دوشنبه 18 شهریور ماه خبر داد.

شهرام لک در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهارکرد: ثبت‌نام از ورودی‌های جدید در مقطع دکتری، روز دوشنبه 18 شهریورماه از ساعت هشت تا 17 با مراجعه حضوری به محل دانشگاه و ارائه مدارک لازم انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دوره‌های کارشناسیارشد تا روز چهارشنبه 20 شهریور ماه ادامه دارد، اظهارکرد: مدارک لازم جهت ثبت‌نام شامل ارائه اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی، 6 قطعه عکس برای داوطلبان عادی و 12 قطعه برای مشمولین، اصل تصویر و مدرک دوره پایه، ریزنمرات دوره پایه و فیش پرداختی به مبلغ شهریه ثابت مصوب هر رشته است.

رییس دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات خوزستان ادامه‌ داد: در صورتی که پذیرفته‌شدگان در زمان تعیین‌شده، امکان حضور و ارائه مدارک خود جهت ثبت‌نام را نداشته باشند، ثبت‌نام از این دسته از افراد در روز پنج‌شنبه 21 شهریورماه انجام می‌شود، اما ثبت‌نام از روز شنبه به بعد مشمول ضوابط ثبت‌نام با تأخیر خواهد شد و معمولاً با اخذ 10 هزار تومان و اخذ تعهد انجام می‌شود.

لک همچنین درباره افرادی که هنوز اصل مدرک پایه خود را از دانشگاه دریافت نکرده‌اند، گفت: در صورت عدم دریافت اصل مدرک تحصیلی دوره پایه، پذیرفته‌شدگان باید اصل گواهینامه انشایی از دانشگاه محل فراغت با ذکر تاریخ فراغت از تحصیل و معدل کل خود ارائه کنند.

وی تصریح کرد: همچنین افرادی که به هر دلیل در مدارک لازم جهت ثبت‌نام، نقص داشته باشند ملزم به ارائه تعهد مالی به‌ صورت چک و سفته به میزان مبلغ انصراف از تحصیل(شهریه دوره) هستند و باید حداکثر تا پایان نیم‌سال نخست مدارک خود را تکمیل کنند.

رییس دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات خوزستان با اشاره به فعال بودن 39 رشته در مقطع کارشناسیارشد و پنج رشته در مقطع دکتری در این دانشگاه، خاطرنشان کرد: ممکن است با توجه به ظرفیت ورودی و پذیرش امسال دانشگاه، آغاز تحصیل نیمی از ورودی‌های جدید از نیم‌سال بهمن‌ماه باشد که در این صورت شهریه پرداختی در زمان ثبت‌نام به‌ عنوان شهریه ثابت نیمسال بهمن‌ماه منظور خواهد شد.

وی با بیان این‌که هنوز آماری از ورودی‌های جدید دانشگاه موجود نیست، تصریح کرد: به طور متوسط پذیرش در هر رشته مقطع کارشناسی ارشد 25 تا 30 نفر و در مقطع دکتری پنج نفر است و در مجموع میزان ورودی جدید بین 1000 تا 1100 نفر پیش‌بینی می‌شود.زمان بثت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری و ارشد بثت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری و ارشد زمان ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

همایش رایگان موفقیت در کنکور ارشد مدیریت اجرایی و MBA - موسسه پژوهش -29 مهر ماه

اخبار روزنامه ها