پذيرش دانشجوی ارشد ميکروبيولوژی در دانشگاه علوم پزشکی ياسوج

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / پزشکیارسال شده در   15 بهمن 1390-04 February 2012بازدید 2365


پذيرش دانشجوی ارشد ميکروبيولوژی در دانشگاه علوم پزشکی ياسوج


دکتر حسام‌الدين نبوي‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وب‌دا در ياسوج اظهار داشت: رشته مييکروبيولوژي در دانشگاه علوم پزشکي ياسوج تصويب شده و از اول مهرماه سال 91 دانشجو مي‌پذيرد.

رئيس دانشگاه علوم پزشکي ياسوج افزود: در جريان بازديد کارشناسان وزارت بهداشت از اين دانشگاه امکانات نرم‌افزادري و سخت افزاري تاسيس رشته ميکيروبيولوژي بررسي شد و دانشگاه علوم پزشکي ياسوج شرايط پذيرش دانشجو در اين رشته را دريافت کرد.

وي با بيان اين که از اول مهرماه سال آينده سه دانشجوي ارشد در رشته ميکروبيولوژي جذب خواهد شد، اظهار اميدواري کرد تربيت متخصصين اين رشته در استان کهگيلويه و بويراحمد موجب بهبود نظام سلامت و افزايش کمي و کيفي خدمات بهداشتي و درماني در اين بخششود.

نبوي‌زاده گفت: توسعه در هر بعدي نيازمند نيروي انساني متخصص است که در اين زمينه دانشگاه علوم پزشکي ياسوج به اين مقوله مهم توجه جدي دارد.

قائم مقام وزير بهداشت در استان کهگيلويه و وبيراحمد ادامه داد: اين دانشگاه کاهش نياز مردم به پزشکان متخصص را در دستور کار خود قرار داده و در اين ارتباط هر سال زمينه حضور حدود 30 پزشک متخصص در رشته هاي مختلف به اين استان فراهم مي‌شود.

وي در بخش ديگري از صحبت‌هايش عنوان کرد: انسان سالم محور توسعه پايدار است و براي رسيدن به توسعه در بخش‌هاي مختلف بايد به دنبال ترويج سلامت و داشتن جامعه‌اي سالم باشيم.

نبوي‌زاده با اشاره به خدمات انقلاب در بعد بهداشت و درمان تصريح کرد: کارها و خدمات بهداشتي نظام اسلامي به هيچ وجه قابل مقايسه با دوران قبل از انقلاب نيست ولي همچنان بايد براي اين مردم کار کرد.

قائم مقام وزير بهداشت در استان کهگيلويه و بويراحمد به وضعيت حوزه بهداشت و درمان در قبل از انقلاب اشاره کرد و ادامه داد: در آن زمان براي رسيدن به يک مرکز درماني و بهداشتي بايد مسافت زيادي را طي مي‌کرديم ولي اکنون در همه روستاهاي اين استان خدمات بهداشتي و درماني در دسترس مردم است.

http://yums.unv.behdasht.gov.ir/index.aspx?siteid=248&pageid=37402&newsview=55273پذيرش دانشجوی ارشد ميکروبيولوژی دانشگاه علوم پزشکی ياسوج

احتمال اخراج دانشجویان ایرانی از دانشگاه‌های هند

ثبت نام برای المپیاد علمی دانشجویان پزشکی تا ۲۹ آبان ماه ادامه دارد

جزئیات کنکورهای ارشد و دکتری گروه پزشکی سال ۹۶ اعلام شد

نتایج نهایی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس اعلام شد

آغاز ثبت نام آزمون های بین المللی برای گروه پزشکی از ۵ مهر

نتایج آزمون دستیاری امشب منتشر می‌شود/اعلام نتایج دکتری در مهرماه

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد

آموزش پزشکی برای اولین بار ترکیبی شد/ ارائه مجازی دروس نظری

نتایج آزمون دستیاری منتشر شد/ آغاز ثبت نام از سوم مهر

جزئیات آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی اعلام شد

نتایج آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا ۲ روز آینده اعلام می شود

بانک سوال در همه رشته های علوم پزشکی ایجاد می شود

تعویق اعلام نتایج دکتری پزشکی / قطعی سرورهای مرکز سنجش پزشکی

انتقال ۹۹ دانشجوی ایرانی به داخل کشور در گروه علوم پزشکی

آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی ۱۸ شهریور برگزار می شود

اخبار روزنامه ها