فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه برای اعزام به سربازی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / سربازی امریهارسال شده در   28 بهمن 1390-17 February 2012بازدید 4401فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه برای اعزام به سربازی


سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای كلیه مشمولان فارغ‌التحصیل دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یكم اسفندماه سال 1390 را فراخوان كرد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، به اطلاع تمامی مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی كه برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ اول اسفندماه سال 1390دریافت داشته‌اند می‌رساند كه نحوه و چگونگی اعزام به خدمت دوره ضرورت آن‌ها در قالب برگ معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش نیروهای مسلح به اطلاع رسیده است و این قبیل از عزیزان باید براساس اطلاعات مندرج در آن برگ اقدام کنند.

لذا آن دسته از مشمولانی كه به هر دلیل تاكنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش نیروهای مسلح شده‌اند می‌توانند به نزدیكترین دفاتر خدمات الكترونیك انتظامی (پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذكور اقدام و براساس اطلاعات مندرج در آن رفتار کنند.

لازم به تاكید است كه تمامی مشمولان باید در تاریخ تعیین شده اوراق مربوط به اعزام خود را مانند برگ آماده به خدمت، برگ واكسیناسیون، معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارك مورد نیاز از جمله شناسنامه، كارت ملی و ... در هنگام مراجعه به وظیفه عمومی به همراه داشته باشند.
مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه اعزام سربازی
اخبار روزنامه ها