تمدید مهلت ثبت‌نام جشنواره خوارزمی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / مسابقات المپيادارسال شده در   02 مهر 1392-24 September 2013بازدید 1295تمدید مهلت ثبت‌نام جشنواره خوارزمی

سرپرست اداره کل جشنواره‌ها و مسابقات علمی و فناوری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از تمدید مهلت ثبت‌نام جشنواره خوارزمی تا ۳۰ مهرماه خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از علیرضا اللهیاری سرپرست اداره کل جشنواره‌ها و مسابقات علمی و فناوری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: مهلت جشنواره بین‌المللی خوارزمی تا 30 مهرماه تمدید شد و داوطلبان برای ثبت‌نام و تکمیل مستندات در این دوره تا 30 مهرماه می‌توانند از طریق سایت www.khwarizmi.ir اقدام کنند.

وی افزود: این جشنواره با هدف شناسایی، جذب و پرورش استعدادها در زمینه‌های مختلف علمی و صنعتی، ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران، نوآوران و فناوران کشور و فراهم آوردن بستری مناسب برای همکاری‌های علمی و فناوری برگزار می‌شود.

اللهیاری اظهار داشت:‌ ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان، انتقال تجربه‌های علمی و فنی سایر کشورها به داخل کشور، تسهیل مسیر تجاری سازی و کاربردی کردن تحقیقات و همچنین حمایت‌های مادی و معنوی از برگزیدگان از دیگر اهداف این جشنواره است.

سرپرست اداره کل جشنواره‌ها و مسابقات علمی و فناوری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران عنوان کرد:‌ در این جشنواره محورهای پژوهش‌های بنیادی، پژوهش‌های توسعه‌ای،‌ کاربردی و اختراع و فناوری بررسی می‌شود.

الهیاری اضافه کرد: آثار مرتبط با زمینه‌های علمی برق و کامپیوتر،‌ مکانیک، مکاترونیک، هوافضا، طرح‌های ویژه،‌ مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، مواد و متالوژی، انرژی‌های نو، صنایع شیمیایی، فناوری نانو، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، عمران، علوم پایه، زیست فناوری، محیط زیست و علوم پایه پزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری در این جشنواره مورد پذیرش است.


ثبت نام در جشنواره خوارزمی مهلت ثبت نام جشنواره خوارزمی جشنواره خوارزمی

افتتاحیه سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

آغاز به کار سیزدهمین المپیاد دانشجویی پسران

پنجمین دوره‌ مسابقات سراسری ریخته‌گری دانشگاه علم و صنعت کشور

کسب جایگاه سوم المپیاد جهانی کامپیوتر توسط دانش‌آموزان ایرانی

دختر کرمانی مقام دوم دوازدهمین المپیاد ورزشی در فوتبال دانشجویان سراسر کشور را کسب کردند

مسابقه سخنرانی و فن بیان در دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه امیر کبیر

شروع پنجمين دوره مسابقه ملی فناوری نانو

آزمون المپیاد دانشجویی سراسر کشور

تیم های برتر مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران

جزئیات بیستمین المپياد علمی دانشجويي‌ كشور

جشنواره هفتم فارابی رتبه اول ندارد

فراخوان طراحی سردر اصلی پردیس بین المللی دانشگاه هنر کرج

شرایط شرکت در بیستمین دوره المپياد علمي دانشجويي كشور اعلام شد

برگزاری مسابقات کشوری سازه‎های ماکارونی در دانشگاه آزاد خرم‎آباد

مراسم اختتاميه ششمين المپياد علمي دانشجويان علوم پزشكي كشور

اخبار روزنامه ها