ايجاد رشته دکتری حرفه ای پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد بابل

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   20 آذر 1392-11 December 2013بازدید 813ايجاد رشته دکتری حرفه ای پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد بابل

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بابل گفت: با پيگيري نماينده بابل و استاندار مازنداران رشته دکتري حرفه اي پزشکي در واحد بابل تأسيس مي شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از: خبرنگار آنا از بابل، سيد حسين ابراهيميان رئيس واحد بابل در جلسه هئيت رئيسه اين دانشگاه به امکانات و فعاليت  پزشکي در شهرستان بابل، تهيه و تجهيزات آزمايشگاهي مدرن و کارنامه خوب و پرافتخار علمي ،پژوهشي و دارا بودن رشته هاي مرتبط با پزشکي در اين واحد دانشگاهي، پيگيريهاي مستمر، حمايت هاي مسئولين و شهرستان بابل  اشاره کرد  و گفت: امروز شاهد پيشرفت قابل توجه اين واحد دانشگاهي بعنوان فعال و تلاشگر در تمام زمينه هاي علمي ، آموزشي ، پژوهشي، فرهنگي وعمراني هستيم .

رئيس واحد بابل افزود: پيگيرهاي لازم جهت اخذ مجوز دانشکده پزشکي و داير کردن رشته دکتري حرفه اي پزشکي در واحد بابل در سطح استان و سازمان مرکزي انجام شد و هم اکنون فلاح استاندار مازندران ،حجت الاسلام ناصري نماينده مردم بابل در مجلس شوراي اسلامي و هئيت امناء دانشگاه علوم پزشکي بابل ضمن پشتيباني و حمايت خواستار احياي رشته دکتري حرفه اي پزشکي در واحد بابل شدند.

ابراهيمان بيان داشت: ميرزاده رئيس جديد دانشگاه آزاد اسلامي مدير توانمند و کارآمدي است که با حسن نيت و نگاه مثبت به واحد هاي که امکانات لازم جهت تأسيس دانشکده پزشکي و داير کردن رشته دکتري حرفه اي پزشکي دارند ضمن تشويق و ارائه راهکارحمايت هم مي کنند.

وي تغيير مديريت در دانشگاه آزاد اسلامي را يک فرصت استثنايي و طلايي براي مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي دانست و افزود: مير زاده با تزريق نيروهاي متخصص به بدنه سازمان مرکزي و بکارگيري مديران لايق در دانشگاه تعامل، هم انديشي خوبي بوجود آورد.

  ابراهيميان تصريح کرد :بابل بزرگترين شهر استان مازندارن  و شهر تمام پزشکي با بيش از 500000 نفر جمعيت و دارا ي21 مرکز دانشگاهي و آموزشي است که اين واحد دانشگاهي در تمام زمنيه هاي علمي، پژوهشي و فرهنگي فعال و پيشگام بوده و پتانسيل و توانايي تأسيس دانشکده پزشکي و داير کردن رشته دکتري حرفه اي پزشکي را دارد.


ایجاد رشته های دکتری دکتری دکترا رشته های جدید دکتری رشته های جدید دکترا رشته دکتری حرفه ای پزشکی

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

همایش مشاوره و تحلیل دروس دکتری

مدرس برتر کنکور مدیریت ( ارشد – دکتری ) : دکتر یگانه

اخبار روزنامه ها