برگزاری نخستین گردهمایی دانشجویان بورسیه دکتری داخل کشور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   26 مهر 1390-18 October 2011بازدید 3136
برگزاری نخستین گردهمایی دانشجویان بورسیه دکتری داخل کشورخبرگزاری فارس: مدیرکل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم از برگزاری نخستین گردهمایی دانشجویان بورسیه دکترای داخل کشور خبر داد.
حسن مسلمی‌نائینی مدیرکل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس از برگزاری نخستین گردهمایی دانشجویان بورسیه دکتری داخل کشور خبر داد و گفت: اداره کل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری در نظر دارد تا نخستین گردهمایی دانشجویان بورسیه دکتری داخل کشور را با همکاری تعدادی از اساتید و متخصصان کشور با اهداف دانش افزائی و  ارتقاء اطلاعات و تجارب دانشجویان بورسیه دکتری داخل و افزایش آمادگی برای خدمت در دانشگاه‌های کشور ارایه دهد.

وی روش‌ها و فناوری‌های نوین تدریس و مدیریت کلاس، ارائه قوانین و مقررات استخدامی اعضای هیئت علمی مورد نیاز، تبیین جایگاه و نقش اعضای هیئت علمی در راستای تعلیم و تربیت دانشجو و مهارت‌ها و آگاهی‌های لازم برای آمادگی برای فرصت‌های مطالعاتی خارج از کشور را از موضوعات این گردهمایی برشمرد.

مدیرکل بورس و امور دانشجویان داخل ادامه داد: همچنین ضمن استقبال از ایده‌ها، نظرات و پیشنهادهای دانشجویان بورسیه در قالب مقالات علمی با چارچوب معین(عنوان، نام نویسندگان و آدرس، چکیده، مقدمه، روش مطالعه، یافته‌ها و بحث، نتیجه گیری، فهرست منابع - حداکثر 5 صفحه)، به سه مقاله برتر ارسالی درباره موضوعات گردهمایی جوایزی اهدا و نیز فرصت ارائه مفاله در گردهمایی به آنها اختصاص داده خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: دانشجویان بورسیه دکتری داخل که از مهر ماه 1388 مشغول به تحصیل شده‌اند، می‌توانند مقالات خود را حداکثرتا 15 آبان‌ماه به پست الکترونیکی  sanbad-meeting90@msrt.ir ارسال کنند.

وی زمان برگزاری این گردهمایی را چهارشنبه و پنج شنبه 2 و 3 آذرماه سال 1390 در دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد.

به گفته مسلمی داوطلبان می‌توانند از دوم آبان ماه تا 20 آبان ماه 1390 نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام کنند.
نخستین گردهمایی،دانشجویان بورسیه دکتری،داخل کشور
اخبار روزنامه ها