پیگیری بورسیه ها جهت روند دریافت مقرری 92 را از طریق وکلا

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   23 اردیبهشت 1392-13 May 2013بازدید 1098پیگیری بورسیه ها جهت روند دریافت مقرری 92 را از طریق وکلا

معاون پشتیبانی سازمان امور دانشجویان تاکید کرد: دانشجویان حتماً امور مربوط به دریافت مقرری و شهریه سال 92 را از وکلای خود پیگیری کنند.

پرتال دانشگاهی به نقل از محمد حسن مجلس آرا در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت پرداخت مقرری شش ماهه نخست سال 92 دانشجویان بورسیه، اظهار داشت: هیچ مشکلی در بودجه مقرری دانشجویان بورسیه برای پرداخت شش ماهه نخست سال جاری در سازمان امور دانشجویان وجود ندارد.

وی که به رقم بودجه در نظر گرفته شده برای دانشجویان بورسیه طی سال جاری اشاره کرد، تاکید کرد: مقرریها در حال پرداخت است و دانشجویان بورسیه می توانند از طریق وکلایشان برای پیگیری دریافت آن اقدام کنند.

معاون پشتیبانی سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اینکه دانشجویان در روند دریافت مقرری با مشکلی مواجه نخواهند شد، گفت: اگر دانشجویی تمایل به پیگیری مالی مقرری خود توسط وکیلش را نداشته باشد می تواند توسط رایزنان علمی در خارج از کشور اقدام کنند، در برخی کشورها که رایزن علمی وجود ندارد رایزنان علمی حوزه های دیگر در منطقه ای مستقر می شوند که دانشجویان ایرانی از کشورهای مختلف بتوانند به آنان مراجعه کنند.


بورسیه بورس بورسیه 92 پیگیری دریافت مقرری بورسیه
اخبار روزنامه ها