امروز اتمام ثبت نام متقاضیان بورس دكتری دستگاه های اجرایی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   02 خرداد 1392-23 May 2013بازدید 1946
«حسن مسلمی نایینی» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: تاكنون تعداد ۱۳ هزار و ۷۸۹ داوطلب با مراجعه به سامانه اینترنتی كاربرد نسبت به ثبت نام بورس دكتری پژوهش محور دستگاه های اجرایی ثبت نام خود را انجام داده اند كه از این تعداد، هزار و ۴۰۸ نفر مدارك خود را به طور كامل ارائه كرده اند.

وی از داوطلبانی كه تاكنون برای ثبت نام اقدام نكرده اند یا مدارك آنها ناقص است توصیه كرد حداكثر تا ساعت ۲۴ امشب نسبت به تكمیل مدارك و ثبت نام خود اقدام كنند.

مسلمی مهلت تایید كارفرماها را تا ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ ذكر كرد و گفت: حوزه های كاربرد از طریق ایمیل رسمی و یا پست می توانند درخواست نام كاربری و رمز برای ورود به سامانه و تایید افراد مورد نظر خود را ارائه دهند.


وی یادآور شد: اطلاعات مربوط به پرسش و پاسخ شیوه نامه بورسیه تحصیلی كارشناسان و متخصصان حوزه های كاربرد در قسمت اخبار پایگاه اطلاع رسانی اداره كل بورس سازمان دانشجویان قرار دارد و علاقه مندان می توانند اطلاعات مورد نظر خود را با مراجعه به این پایگاه كسب كنند.

معاون بورس سازمان امور دانشجویان درباره مزایای این طرح كه برای اولین بار در كشور به اجرا در می آید نیز گفت: تهیه مستندات علمی از تجارب و فعالیتهای كارشناسان و متخصصان حوزه كاربرد درخصوص اجرای طرحهای كشور با راهنمایی استادان دانشگاه، انتشار دستاوردهای حوزه های كاربرد با همكاری مراكز آموزشی و پژوهشی، تسهیل تعامل بین كارشناسان و متخصصان حوزه كاربرد و استادان و دانشجویان دانشگاه و همچنین كمك به فرایند ایده به محصول از جمله فواید اجرای این طرح به شمار می آید.


اتمام ثبت نام بورسیه ثبت نام بورس ثبت نام بورس دکتری بورس دکتری
اخبار روزنامه ها