تغییر زمان توزیع معرفی‌نامه ارز دانشجویی به 25 مردادماه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   10 امرداد 1392-01 August 2013بازدید 541تغییر زمان توزیع معرفی‌نامه ارز دانشجویی به 25 مردادماه

مدیرکل بورس و امور دانشجویان خارج گفت: زمان توزیع معرفی‌نامه تائیدیه تحصیلی دانشجویان برای معرفی به بانک از ۱۱ مرداد به ۲۵ مرداد تغییر کرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از حسن مسلمی‌نائینی مدیرکل بورس و امور دانشجویان خارج معاون بورس و امور دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با اشاره به توزیع 3000 معرفی‌نامه ارز دانشجویی برای دانشجویان اعزام با هزینه شخصی شاغل به تحصیل در خارج از کشور، گفت: زمان توزیع معرفی‌نامه تاییدیه تحصیلی دانشجویان برای معرفی به بانک تغییر پیدا کرد.

وی افزود: این تغییر زمان به دلیل بروز برخی مشکلات فنی و ضرورت تطبیق داده‌های ثبت شده با مستندات و اطلاعات ثبت شده متقاضیان در سامانه نشاء است.

مدیرکل بورس و امور دانشجویان خارج همچنین زمان دقیق توزیع معرفی‌نامه تاییدیه تحصیلی دانشجویان برای ارائه به بانک را 25 مرداد ماه اعلام کرد.

وی افزود: در ضمن تمامی این دسته از دانشجویان، باید وارد پروفایل خود در سامانه «نشا» شده و پس از تکمیل مراحل خواسته شده، درخواست نامه بانک خود را دوباره در سامانه ثبت کنند.

مسلمی‌نائینی تاکید کرد: درخواست نامه بانک قبلی این دانشجویان در سامانه نشا اعتباری ندارد و آنها باید درخواست مجدد خود را ارسال کنند.

شایان ذکر است؛ پیش از این قرار بر این بود که این معرفی‌نامه‌ها در 11 مرداد ماه توزیع شود.


زمان توزیع معرفی‌نامه ارز دانشجویی توزیع معرفی‌نامه ارز دانشجویی دریافت ارز دانشجویی شرایط دریافت ارز دانشجویی
اخبار روزنامه ها