بوشهر قهرمان بسکتبال دانشجویان منطقه 16 دانشگاه آزاد شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / ورزش دانشگاهیارسال شده در   04 خرداد 1391-24 May 2012بازدید 1655
بوشهر قهرمان بسکتبال دانشجویان منطقه 16 دانشگاه آزاد شد

قهرمانی بوشهر در مسابقات بستکتبال منطقه 16 دانشگاه آزاد، صعود گروه هیئت کوهنوردی شهرستان بوشهر به قله رونج و همایش سراسری کاراته در بوشهر عنوان خبرهای کوتاه ورزشی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقات بسکتبال دانشجویان دانشگاه آزاد منطقه 16 کشور که با حضور چهار تیم بوشهر ، دشتستان ، یاسوج و گچساران بصورت دوره ای در سالن شهید صدوقی بوشهر برگزار شد.

در پایان این دوره از مسابقات تیم بوشهر با نتیجه 105 بر 48 تیم دشتستان را شکست داد و عنوان قهرمانی این مسابقات را بدست آورد و تیم یاسوج نیز سوم شد .

تیم منتخب این رقابت‌ها عازم المپیاد دانشجویان کشور خواهد شد.

همایش سراسری کاراته استان در برازجان برگزار شد

در این نشست علی شولی، مسئول سبک کیوکوشین ماتسویی استان هدف از برگزاری این همایش را ارایه گزارش عملکرد سال گذشته و تحلیل آن و معرفی برنامه و تقویم ورزشی سال جاری عنوان کرد و افزود: امیدواریم با این همایش بتوانیم برای بهبود تقویم سالیانه خود از نظر همه استفاده کنیم.

محمد کرمی، مشاور عالی مسئول سبک کیوکوشین استان نیز گفت: مسابقات استانی کیوکوشین ماتسویی که همه ساله طی چهار مرحله برگزار می شد امسال به دو دوره کاهش پیدا کرده است و دلیل آن فشردگی مسابقات می باشد. وی در پایان سخنان خود از برگزاری یک دوره مسابقه سبک های آزاد کاراته در استان خبر داد.

در پایان مراسم مسئولان پنج کمیته از 10 کمیته کاراته ی استان انتخاب شدند که طی آن عباس ظهرابی مسئولیت کمیته داوران، محمد زمانی، مسئولیت کمیته مسابقات، علیرضا گرمسیری، مسئولیت کمیته آموزش، محمد ابراهیمی، مسئولیت کمتیه مالی و پشتیبانی و مسعود عابد مسئولیت کمیته پزشکی را عهده دار شدند.

احضار مدیران و بازیکنان شاهین بوشهر به کمیته انضباطی

مدیران باشگاه شاهین بوشهر و بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شدند.

بر این اساس، محمدصادق کرمی، رضا وطنخواه و جاسم کرار به وکالت مرتضی فصیح رامندی، محمد مومنی و مرتضی بهرام نژاد به همراه نماینده باشگاه شاهین بوشهر باید روز شنبه 6 خرداد ماه در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حضور یابند.

احضار بازیکنان و مسوولان باشگاه شاهین شامل مدیرعامل یا نماینده تام الاختیار باشگاه به کمیته انضباطی با توجه به شکایت بازیکنان این باشگاه به خاطر طلب هایی که از این باشگاه دارند، صورت گرفته است و حضور نیافتن طرفین مانع از رسیدگی نیست.

صعود گروه هیئت کوهنوردی شهرستان بوشهر به قله رونج

صعود موفقیت آمیز گروه کوهنوردی هیات کوهنوردی شهرستان بوشهر بمناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر به قله رونج شهرستان سپیدان از توابع استان فارس به همراه 16 نفر کوهنورد صورت گرفت.

رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان بوشهر در مورد این صعود موفقیت آمیز گفت: امسال کوهنوردان شهرستان بوشهر در این مدت چندین صعود به مناسبتهای مختلف داشته اند و اینبار نیز بمناسبت سوم خرداد سالروزآزاد سازی خرمشهر این صعود دسته جمعی  که در مجموع 16 نفر از کوهنوردان هیات بودند را انجام داده اند که با موفقیت این صعود را به پایان رسانیدند که جای تشکر و قدردانی دارد و همچنین به آنان خسته نباشید می گوییم.


بوشهر قهرمان بسکتبال دانشجویان دانشگاه آزاد

وزیر علوم: سرانه ورزشی دانشگاهها یک متر است

رتبه ایران در مسابقات ورزشی دانشجویان جهان یونیورسیاد

مدال برنز مسابقات جهانی دانشجویان تیم پومسه بانوان ایران

مجوز تأسیس نخستین مجله تخصصی بیومکانیک ورزشی کشور

کسب مقام توسط تیم ووشو دانشگاه آزاد زاهدان

مسابقات تکواندو و کاراته دانشجویان دختر دانشگاه آزاد در همدان آغاز شد

اعزام کاروان ورزشی ۲۶ نفرهٔ دانشگاه کاشان به دوازدهمین المپیاد ورزشی کشور

اختصاص مقام برتر المپیاد کشوری به تیم تنیس روی میز دانشگاه یزد

آغاز المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی

نتیجه تیم کاراته بانوان دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان

کسب مقام دوم علوم پزشکی هرمزگان در مسابقات المپیاد ورزشی دانشجویان

مهم‌ترین اولویت‌های وزارت علوم توسعه ورزش دانشگاهی است

منصوب شدن سرپرست فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی

حضور تیم والیبال و بدمینتون دانشگاه در دوازدهمین المپیاد کشوری

اتمام مسابقات فوتسال جام رمضان دانشگاه آزاد واحد رشت

اخبار روزنامه ها