تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره دانشجوی بازی ساز

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   15 دی 1390-05 January 2012بازدید 1513تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره دانشجوی بازی ساز

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری فارس: دبیر جشنواره دانشجوی بازی ساز گفت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 20 دی‌ماه تمدید شد.
حمزه آزاد دبیر جشنواره دانشجوی بازی ساز افزود: این جشنواره که با اهدافی از قبیل بالا بردن سطح علمی دانشجویان در زمینه صنعت ـ هنر بازی‌سازی، آشنایی با دستاوردهای ملی در زمینه بازی‌های رایانه‌ای، برقراری ارتباط میان دانشگاه و صنعت ـ هنر بازی‌سازی در ایران، زمینه‌سازی برای شکوفایی دانشجویان بازی‌ساز و علاقه‌مندان، ترویج ساخت بازی‌های بومی و ملی و به وجود آوردن مرجعی از دانشجویان بازی ساز ایرانی به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار می‌شود، با استقبال مناسب دانشجویان برای ارسال آثار خود به جشنواره مواجه شده است.

وی افزود: شرایط شرکت در این جشنواره، ایرانی بودن بازی، دانشجو بودن سازنده در یکی از دانشگاه‌های ایران و تاییدیه شرکت سازنده در صورت مشارکت دانشجو در ساخت یکی از بازی‌های بزرگ است.
دبیر این جشنواره در ادامه گفت: داوری آثار ارسالی نیز توسط بازی سازان مطرح کشور انجام می‌شود که از جمله آنها می‌توان به فرهود فرمند، مهدی خداشناس، سید محمدعلی وزیری، مهدی زنگنه، سید علی سیداف اشاره کرد.
همچنین برای این دوره جایزه ویژه‌ای در نظر گرفته شده که به بهترین بازی سال دانشجویی تعلق خواهد گرفت و جوایز نفرات برتر به صورت تقریبی بالای یک میلیون تومان در نظر گرفته شده که با حمایت معاونت فناوری ریاست جمهوری تأمین می‌شود.
دبیر جشنواره دانشجوی بازی ساز افزود: اگر آثاری غیر از این چهار بخش ارسال شود و تعداد آن از 10 اثر بیشتر باشد، بخش آزاد جشنواره را ایجاد می‌شود.

گفتنی است به تمامی شرکت کنندگان در جشنواره لوح یادبود و هدیه تعلق خواهد گرفت و به نفرات برتر نیز تندیس افتخار، لوح یادبود و جوایزی نفیس اهدا خواهد شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.irgames.ir مراجعه کنند.مهلت ارسال آثار جشنواره دانشجوی بازی ساز

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

برنامه وزارت علوم برای ترویج کرسی‌های آزاد اندیشی

اخبار روزنامه ها