تسهیلات شرکت دانشجویان در نمایشگاه کتاب و اسکان دانشجویان شهرستانی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   30 فروردین 1391-18 April 2012بازدید 2601تسهیلات شرکت دانشجویان در نمایشگاه کتاب و اسکان دانشجویان شهرستانی

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر: دانشجویان سراسر کشور برای شرکت در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، تا امروز مهلت دارند در سامانه این نمایشگاه جهت اعزام به تهران نام‌نویسی کنند و به گفته یک مقام مسئول وزارت علوم، مبلغ 40 هزارتومان کارت الکترونیکی خرید کتاب در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

جلیل دارا - مدیر کل امور فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری : همزمان با آغاز به کار بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، در معاونت‌های فرهنگی - اجتماعی دانشگاه‌های کشور بودجه‌ای صرف اعزام دانشجویان به تهران در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه گفت: دانشجویان دانشگاه‌های کشور از جمله دولتی، غیردولتی، پیام نور، علمی کاربردی و آزاد اسلامی تا امروز چهارشنبه 30 فروردین‌ماه مهلت دارند با مراجعه به سایت نمایشگاه کتاب تهران به نشانی www.tibf.ir نسبت به ثبت‌نام خود و دریافت کد رهگیری اقدام کنند.

به گفته دارا دانشجویان همچنین لازم است مبلغ 20 هزارتومان پرداخت کنند تا 20 هزار تومان دیگر تسهیلات بگیرند و در کل 40 هزار تومان کارت الکترونیک خرید کتاب دریافت کنند.

مدیر کل امور فرهنگی وزارت علوم با بیان اینکه تعداد 100 هزار کارت الکترونیک خرید کتاب از شنبه هفته آینده میان دانشجویان ثبت‌نام کننده توزیع خواهد شد، تاکید کرد که دانشجویان متقاضی با مراجعه به بانک‌های صادرات که در سایت نمایشگاه کتاب به آن اشاره شده، ضمن ارائه کارت دانشجویی و کدرهگیری دریافت شده هنگام نام‌نویسی، کارت کتاب خود را می‌توانند دریافت کنند.

وی درباره نحوه اسکان این دانشجویان اظهار داشت: نحوه اسکان دانشجویان بر عهده دانشگاه‌ها است اما سال گذشته برخی دانشگاه‌ها از مهمانسرای دانشگاه در تهران به منظور اسکان دانشجویانشان استفاده کردند.

دارا تاکید کرد که هیچ شرایطی برای اعزام دانشجویان به نمایشگاه بین المللی کتاب وجود ندارد و تنها نام‌نویسی در سایت، ملاک اعزام به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است.

به گزارش مهر، بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران روزهای 13 تا 23 اردیبهشت‌ماه در مصلی امام‌خمینی(ره) برگزار خواهد شد.دانشجو نمایشگاه کتاب اسکان دانشجویان شهرستانی

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اخبار روزنامه ها