70هزار دانشجو بن کارت خود را دریافت کردند

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   11 اردیبهشت 1391-30 April 2012بازدید 1798

70هزار دانشجو بن کارت خود را دریافت کردند

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: مدیر کمیته روابط عمومی بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: 150 هزار دانشجو برای این بن‌کارت‌های دانشجویی ویژه نمایشگاه کتاب ثبت‌نام کرده‌اند که تا به امروز 70 هزار نفر کارت‌های خود را دریافت کرده‌اند.


سیدمهدی جعفری مدیر کمیته روابط عمومی بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره دریافت بن کارت‌های ثبت‌نام شده دانشجویان از شعب بانک صادرات آماری ارائه کرد و گفت: 150 هزار دانشجو برای این بن‌کارت‌های دانشجویی ویژه نمایشگاه کتاب ثبت‌نام کرده‌اند که تا به امروز 70 هزار نفر کارت‌های خود را دریافت کرده‌اند.

به گفته مدیر کمیته روابط عمومی بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، محدودیت زمانی برای تحویل این بن‌کارت‌های دانشجویی ویژه نمایشگاه کتاب نداریم، از این رو دانشجویان برای دریافت باید به شعب منتخب بانک صادرات مراجعه کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این بن‌کارت‌های دانشجویی در نمایشگاه هم به دانشجویان تحویل داده می‌شود؟ توضیح داد: در نمایشگاه کتاب هیچ بن کارتی تحویل داده نمی‌شود، از این رو دانشجویان باید طی روزهای مانده تا آغاز نمایشگاه کتاب برای دریافت کارت‌های ثبت‌نامی خود اقدام کنند.

وی گفت: دانشجویان باید با مراجعه به شعب بانک صادرات که پیش‌تر اعلام شده، اقدام به دریافت «بن کارت‌های دانشجویی مخصوص نمایشگاه کتاب» کنند.

جعفری با اشاره به ثبت‌نام 150 هزار دانشجو برای دریافت این بن‌کارت اضافه کرد: از این آمار اعلام شده 50 هزار دانشجو از تهران و 100 هزار نفر از سراسر کشور ثبت‌نام کرده‌اند.

گفتنی است 3 میلیارد تومان اعتبار برای بن‌کارت‌های دانشجویی مخصوص نمایشگاه کتاب در نظر گرفته شده بود که این میزان در روزهای ابتدایی ثبت‌نام با استقبال دانشجویان مواجه و به سرعت به پایان رسید.دانشجو بن کارت نمایشگاه کتاب

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها