ارتقاء خدمات تغذیه به دانشگاهیان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   18 شهریور 1391-08 September 2012بازدید 1444
ارتقاء خدمات تغذیه به دانشگاهیان

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر: معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان از ارتقاء ارائه خدمات تغذیه به دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان از آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

دکتر داریوش سمنانی با اشاره به برنامه های حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان به منظور ایجاد بسترهای مناسب جهت ارائه خدمات متنوع تغذیه در سطح این دانشگاه، گفت: تأسیس رستوران ها و تریاهای مختلف به منظور ایجاد تنوع غذایی و پاسخگویی به سلایق گوناگون و نیز ایجاد رقابت بین پیمانکاران عرضه کننده خدمات از جمله برنامه های درحال اجرا برای سال تحصیلی جدید است.
وی به افزایش تعداد رستوران های ارائه دهنده خدمات در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال تحصیلی جدید علاوه بر سلف مرکزی، رستوران های شماره یک و دو، رستوران شماره سه واقع در سلف مرکزی، رستوران شماره چهار ویژه خانم ها و رستوان غذاهای آماده واقع در مجموعه مفاخر، سلف مخصوص استادان و کارکنان در مجاورت سلف مرکزی و یک سفره خانه جدید در کنار خوابگاه ها نیز جهت ارائه خدمات به دانشگاهیان راه اندازی می شود.  

وی با تأکید بر نظارت کمی و کیفی بر روند ارائه خدمات کلیه رستوران ها و تریاها توسط اداره تغذیه دانشگاه تصریح کرد: مرکز بهداشت و درمان دانشگاه نیز بطور منظم از این اماکن بازدید کرده و گزارش آن را بطور مستقیم به معاونت دانشجویی ارائه می کند.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان افزود: پرسنل اداره تغذیه شامل کارشناس صنایع غذایی و چهار ناظر تغذیه مسئولیت نظارت برکمیت، کیفیت و بهداشت غذاهای ارائه شده در سلف ها، رستوران ها وتریاها را بر عهده دارند که در هر وعده غذایی یکی از ناظرین جهت دریافت نظرات دانشجویان و انعکاس آن به اداره تغذیه در سلف مرکزی حضور خواهد داشت.

وی با بیان اینکه قیمت تمام شده غذاهای یارانه ای پیش از مصرف توسط دانشگاه و به نمایندگی از مصرف کننده به پیمانکار پرداخت می شود، افزود: پس از این مرحله و با دریافت گزارش سیستم اتوماسیون از غذای دریافت شده توسط فرد، سهم یارانه دانشگاه با توجه به گروه تعریف شده در همان زمان و بصورت آنلاین به کیف پول وی واریز خواهد شد.

سمنانی یادآورشد: با توجه به انجام نظرسنجی های دوره ای و منظم، نظارت های حضوری نمایندگان اداره تغذیه و نیز نظرات ارائه شده توسط دانشجویان به اداره تغذیه، برنامه غذایی هر وعده از سلف مرکزی تعیین و در صورت نیاز تغییرات لازم اعمال خواهد شد.

خدمات تغذیه دانشگاهیان تغذیه دانشگاهیان

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها