حضور چشمگیر دانشجویان در مناطق زلزله‌زده آذربایجان‌شرقی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   22 آذر 1391-12 December 2012بازدید 732حضور  چشمگیر دانشجویان در مناطق زلزله‌زده آذربایجان‌شرقی

پرتال دانشگاهی به نقل از  مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان گفت: حضور دانشجویان در مناطق زلزله‌زده آذربایجان‌شرقی چشمگیر است.


زلزه آذربایجان


پرتال دانشگاهی به نقل از عباس بابایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: با حضور دانشجویان بسیجی استان زنجان در مناطق زلزله‌زده آذربایجان‌شرقی کار احداث واحدهای مسکونی در این مناطق آغاز شد.

وی با بیان اینکه دانشجویان بسیجی استان به نحو مطلوبی در این مناطق حضور داشتند، افزود: این دانشجویان در قالب طرح جهادی در این مناطق حضور یافته و نسبت به خدمات‌رسانی به مردم اقدامات لازم را انجام دادند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان از پی‌سازی و آماده‌سازی احداث واحدهای مسکونی در این مناطق توسط دانشجویان خبر داد و افزود: اقدامات لازم در این مناطق توسط دانشجویان انجام شد.

وی با اشاره به حضور 22 روزه دانشجویان استان زنجان در این مناطق تصریح کرد: با بازگشت این دانشجویان به استان فعالیت‌های احداث مسکن در این مناطق توسط بسیج سازندگی استان انجام شد.

بابایی با بیان اینکه این واحدها آماده و در اختیار هموطنان آذری قرار گرفته است، افزود: خوشبختانه استان زنجان از استان‌های پیشگام در عرصه ساخت و ساز در این مناطق است.

وی حضور دانشجویان را در این مناطق مطلوب ارزیابی کرد و گفت: هر جا که نیاز به حضور قشر تاثیرگذار دانشجو باشد این قشر به نحو مطلوبی برای خدمات‌رسانی به مردم حضور می‌یابد.

*دانشگاه محور تحولات جامعه است

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان دانشگاه را محور تحولات جامعه دانست و گفت: دانشجوی بسیجی محور اصلی این تحولات در عرصه‌های مختلف محسوب می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از احداث یک واحد مسکونی در مناطق زلزله‌زده شهرستان ماهنشان خبر داد و گفت: این واحد توسط دانشجویان بسیجی استان احداث شد.

بابایی از پیشرفت 80 درصدی این واحد مسکونی خبر داد و گفت: این واحد با اقدامات انجام شده در حال تکمیل است.

وی با بیان اینکه بسیج دانشجویی پیشتاز عرصه‌های جهاد سازندگی است، افزود: از ظرفیت دانشجویان برای توسعه کشور استفاده می‌شود.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان خدمات‌رسانی بسیج دانشجویی را در مناطق مختلف مطلوب ارزیابی کرد و گفت: حضور در مناطق محروم و کم برخوردار و ارائه خدمات مطلوب به قشرهای ضعیف جامعه از دیگر برنامه‌های این نهاد تاثیرگذار است.
دانشجویان حضور دانشجویان در مناطق زلزله زده زلزله آذربایجان

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

برنامه وزارت علوم برای ترویج کرسی‌های آزاد اندیشی

اخبار روزنامه ها