حضور دانشجویان 400 واحد دانشگاه‌های آزاد در شلمچه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   13 اسفند 1391-03 March 2013بازدید 899


حضور دانشجویان 400 واحد دانشگاه‌های آزاد در شلمچه
مدیرکل تشکل‌های سیاسی دانشگاه‌ آزاد گفت: دانشجویان از 400 واحد دانشگاه‌های آزاد کشور در شلمچه حضور دارند.پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرگزاری فارس از خرمشهر مجتبی اکبری صبح امروز در آیین گردهمایی 5 هزار نفری تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های آزاد که با حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های سراسر کشور در شلمچه در برگزار شد در سخنانی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های فرهنگی تشکل‌های فرهنگی سیاسی اسلامی دانشگاه آزاد ایجاد فضایی برای فعالان دانشجویی و تشکل های دانشجویی جهت آشنایی بیشتر با دفاع مقدس و خاطرات آن دوران است.

وی افزود: در این راستا مشهد شهدای شلمچه بهترین فضایی است که بتوانیم با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری تشکلات دانشجویی را با خاطرات و یاد شهدا مانوس کنیم.

مدیرکل تشکل‌های سیاسی دانشگاه‌ آزاد ادامه داد: حضور در این مکان مقدس و آشنایی با ایثارگری‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس موجب بصیرت افزایی دینی خواهد شد.

اکبری تصریح کرد: قطعاً این پنج هزار نفری که از تشکل های دانشجویی به همراه اساتید خود به شلمچه آمدند می‌توانند سفیرانی برای بیان خاطرات جنگ باشند.

وی اضافه کرد: این دانشجویان پس از آشنایی با اتفاقات و جان‌فشانی‌های رزمندگان اسلام در دوران دفاع و حماسه می‌توانند راویان این خاطرات در شهر، خانواده و دانشگاه‌های خود باشند.

مدیرکل تشکل‌های سیاسی دانشگاه‌ آزاد در ادامه با اشاره به حضور پرشور دانشجویان در این گردهمایی خاطرنشان‌کرد: در این گردهمایی دانشجویانی از سراسر کشور و از 400 واحد دانشگاهی حضور دارند. این دانشجویان در قالب 150 کاروان راهیان نور در شلمچه حضور یافتند.

وی تصریح کرد: از این پنج هزار نفر سه هزار نفر از دانشگاه‌های استان‌های مختلف کشور و دو هزار نفر نیز از  دانشگاه‌های آزاد استان خوزستان حضور دارند.

مدیرکل تشکل‌های سیاسی دانشگاه‌ آزاد گفت: به دلیل بعد کم مسافت در خوزستان تا شلمچه تعداد بیشتری از دانشجویان از این استان هستند.حضور دانشجویاندر شلمچه دانشجویان دانشگاه ازاد در شلمچه دانشگاه آزاد در شلمچه

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

رونمایی از سامانه ملی ثبت پایان‌نامه و رساله

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

اخبار روزنامه ها