ضرورت آموزش مهارت‏های زندگی برای دانشجویان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   14 اسفند 1391-04 March 2013بازدید 1171ضرورت آموزش مهارت‏های زندگی برای دانشجویان


معاون فرهنگی دانشگاه زنجان با اشاره به اهمیت آموزش برای دانشجویان گفت: آموزش مهارت‏های زندگی برای دانشجویان ضروری است.پرتال دانشگاهی به نقل از مصطفی طاهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: دانشجویان باید برای مواجه با مسائل مختلف زندگی آماده شوند.

وی افزایش سطح آگاهی اجتماعی جوانان را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید با اجرای برنامه‏های آموزشی نسبت به افزایش آگاهی جوانان اقدام شود.

معاون فرهنگی دانشگاه زنجان به اهمیت آموزش برای دانش‏آموزان اشاره کرد و اظهار داشت: مهارت افزایی برای افزایش آگاهی‏های اجتماعی و فرهنگی باید در مدارس صورت گیرد.

وی لزوم توجه به مشکلات اجتماعی و فرهنگی را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: اهمیت فرهنگ در کشور بسیار بالاست و تاکیدات ویژه‏ای به آن می‏شود.

*امر به معروف و نهی از منکر از مبانی مهم دین اسلام است

طاهری به موضوع امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر از مبانی مهم دین اسلام است.

معاون فرهنگی دانشگاه زنجان جاری شدن مفاهیم دینی در جامعه را خواستار شد و افزود: با تکیه بر مفاهیم ارزشمند دین اسلام بسیاری از آسیب‏های اجتماعی برطرف خواهد شد.

وی با بیان اینکه باید نسبت به همگانی شدن تذکر لسانی تلاش شود، خاطر نشان کرد: با تکیه بر تذکر لسانی می توان موضوع نهی از منکر را در جامعه گسترش داد.

*رسانه‏های جمعی باید نسبت به ترویج مفاهیم دینی تلاش کنند

طاهری به نقش رسانه‏ها در انتقال مفاهیم دینی به سطح جامعه اشاره کرد و گفت: رسانه‏های جمعی باید نسبت به ترویج مفاهیم دینی تلاش کنند.

معاون فرهنگی دانشگاه زنجان با تاکید بر نقش رسانه‏ها در فعالیت‏های فرهنگی در سطح جامعه، اظهار داشت: باید نسبت به فعالیت فرهنگی اهتمام بیشتری صورت گیرد.

*تولیدات فرهنگی مناسبی در بخش پوشاک برای جوانان وجود ندارد

وی  وضعیت پوشاک کشور به عنوان یک کالای فرهنگی را مورد تاکید قرار داد و افزود: در حال حاضر تولیدات فرهنگی مناسبی در بخش پوشاک برای جوانان وجود ندارد.

طاهری آراستگی در وضعیت پوشش را دارای اهمیت دانست و اظهار داشت: با برنامه‏ریزی و حمایت از تولیدات فرهنگی بومی در کشور باید نسبت به پوشش جوان هدایت درستی صورت گیرد.

آموزش مهارت زندگی آموزش مهارت زندگی به دانشجویان

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

برنامه وزارت علوم برای ترویج کرسی‌های آزاد اندیشی

اخبار روزنامه ها